İzmit İlçe Müftülüğü’nden sağlık yürüyüşü

Sağlıklı yaşam yürüyüşüne Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İlçe Müftüsü Abdulkad...

BÜYÜT

Sağlıklı yaşam yürüyüşüne Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Derince Belediye Başkanı Ali Haydar Bulut, İlçe Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu, Derince İlçe Müftüsü Birol Nurlu, Başiskele İlçe Müftüsü Abdulsamet Erkul, Din Görevlileri Dernek Başkanı ve çok sayıda Din Görevlisinin yanı sıra Derince halkından sporseverler katıldılar.

Yürüyüş başlamadan önce Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu sporseverlere hitap ederek spor yapmanın ve sağlıklı kalmanın önemini belirtti.

İlçe Müftüsü Abdulkadir Keşvelioğlu ise İlimizin yürüyüş ve çeşitli sporlar yapmak için çok güzel doğal alanlara sahip olduğunu ve sağlıklı kalmak için kendisinin de haftanın belirli günleri  sürekli yürüyüş yaptığını belirtti.

Yürüyüşün ısınma hareketleri Başkan İbrahim Karaosmanoğlu’nun eşliğinde yapıldı. 7 kilometrelik mesafeden oluşan yürüyüş parkuru yaklaşık iki saatte tamamlandı.  Yürüyüşün ardından katılanlara kahvaltı verildi.

06 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR