KAISİAD görev dağılımı yaptı

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından görev dağılımını gerçekleştirdi.Geçtiğimiz ha...

BÜYÜT

Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD), geçtiğimiz hafta yapılan kongrenin ardından görev dağılımını gerçekleştirdi.

Geçtiğimiz hafta kongre gerçekleştiren Kars Ardahan Iğdır Sanayici ve İşadamları Derneği (KAISİAD) görev dağılımını gerçekleştirdi. Yeni yönetim kurulu, düzenlenen basın toplantısıyla duyuruldu. Derneğin başkanı Ufuk Ekinci, başkan yardımcısı Meşaik Karakuş, Genel Sekreter Yakup Kaya, Muhasip Vedat Yılmazel, Basın Yayın Komisyonu Başkanı Abbas Sır, yönetim kurulu üyeleri ise Talat Osmanoğulları, Ümit Kabay, Ali sayılır, Türsken Koç seçildi. Dernek Başkanı Ufuk Ekinci, “Gebze, Çayırova, Darıca ve Dilovası çevresinde yaşayan ve iş yapan Kars, Ardahan ve Iğdırlı iş adamlarımızı bir çatı altında toplamak amacıyla kurmuş olduğumuz derneğimizin genel kurulunu gerçekleştirdik. Şu anda 60 üyemiz bulunmaktadır. Önümüzdeki süreçte yoğun bir çalışma dönemi planlıyoruz” diye konuştu.

TEMMUZDA İŞ GEZİSİ
Dernek olarak yapacakları çalışmalar hakkında bilgi veren Ekinci, “Temmuz ayının başında Kars, Ardahan ve Iğdır bölgelerimize bir iş gezisi planlıyoruz. Bu bölgedeki işadamlarının katılacağı heyetle o bölgedeki iş olanakları, teşvik ve hibe avantajlarını inceleyip iş ve ticaret potansiyeli oluşturmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Gebze bölgesinde de ekonomik ve ticaret hayatını canlandıracak projeler gerçekleştireceklerini kaydeden Ekinci, “Sadece kendi yöremize değil her yöreden sanayici ve işadamlarımıza hizmet edeceğiz. Eğitim programları, iş seminerleri bu çalışmalardan bazıları olacak” dedi. 4 ayda bir dernek adına bir dergi çıkaracaklarını da dile getiren Ekinci, ayrıca başarılı olan ve maddi durumu kötü öğrencilere burs vermeyi de planladıklarını sözlerine ekledi.

15 Haziran 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR