Körfez’de müftülüğe yer tahsis edildi

Körfez Belediye Meclisi gündeminde yer alan 5 maddeyi görüşmek için toplandı. Meclis verilen 3 önerge ile birlikte 8 maddeyi görüşerek karara bağlamış...

BÜYÜT


Körfez Belediye Meclisi gündeminde yer alan 5 maddeyi görüşmek için toplandı. Meclis verilen 3 önerge ile birlikte 8 maddeyi görüşerek karara bağlamış oldu.

Körfez Belediye Meclisi, Belediye Başkanı Yunus Pehlivan’ın başka bir programından dolayı katılamadığı için Meclis Başkan Vekili Selattin Kabadayıoğlu başkanlığında toplandı. Şener Söğüt, Faruk Denli, Mustafa Turgut Çelikel, Tekin Durmuş ve Cemil İpşir’in katılmadığı toplantıda 26 üye hazır bulundu. Toplantıda, imar konularının görüşüldüğü sekiz madde oy birliği ile kabul edildi.

MÜFTÜLÜĞE YER…

Körfez Belediye Meclisinde yapımı devam eden Hz. Ali Cami arazisi içinde kalan özel yerin istimlak edilmesi kararı alınırken, müftülük binası yapımı için Yeniyalı Mahallesindeki arazinin, müftülüğe tahsisi yapıldı. CHP grubu adına konuşan Zeynel Sarıkaya, bugüne kadar mecliste yüzde seksen kararlara destek verdiklerini, Türkiye’nin birlikteliğe ihtiyacı olduğunu söyledi.

“TOPLUMSAL DUYARLILIK”

Körfez Belediye Meclisinde güzel ve uyum içerisinde bir çalışma olduğunu belirten Meclis Başkan Vekili Selattin Kabadayıoğlu “ Birlikte çalıştığımız süre içerisinde CHP grubundaki arkadaşlarımız ve MHP li meclis üyesi arkadaşımız toplumsal duyarlılığı hiçbir zaman elden bırakmadılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Elbetteki muhalefete de ihtiyaç var. İktidarın sağlıklı karar almasını sağlar” şeklinde konuştu. Körfez Belediye Meclisi’nin bir sonraki toplantısı 3 Ocak 2014 Cuma günü saat 15.00’de yapılacak.

08 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR