Haydar Akar’a Almanya’dan ziyaret

Fakat devlet ve millet birlikteliği ile bu sorun bir şekilde atlatıldı. Sıkıntıların üstesinden gelinildi. Sonrasında başlayan demokrasi nöbetleri de...

Fakat devlet ve millet birlikteliği ile bu sorun bir şekilde atlatıldı. Sıkıntıların üstesinden gelinildi.

Sonrasında başlayan demokrasi nöbetleri de uzun süre devam etti.

İktidar ve muhalefeti bizler ilk kez bu kadar vatan aşkı ile bir arada görmüştük. Gerçekten oluşan tablo yaşanmaya değerdi.

Fakat bu darbe girişimine karşı ilginç tepkiler de gösterildi. Mesela Erkan Vural isimli bir Türk, Almanya’nın Stuttgart kentinden bisikletle yola çıkan ve Ankara’ya kadar gelen, bu şekilde darbelere karşı bir tepki ortaya koyan Erkan Vural, Başkent ziyareti sırasında CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar’a da konuk olmuş.

Milletvekili Akar, sosyal medya hesabından Vural ile birlikte Türk bayrağı bulunan fotoğrafını paylaşmış. Bu ziyaret sırasında belediye meclis üyesi Şevki Yıldırım da hazır bulunmuş.

13 Ekim 2016 Kocaeli- Yaşam


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR