Zeyrek ve Çeyrek İzmit’te çekilecek

Ramazan ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ES Film’in yapımcılığını üstlendiği Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’  adlı yeni dizinin t...

BÜYÜT

Ramazan ayında TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan ES Film’in yapımcılığını üstlendiği Zeyrek ile Çeyrek ‘Bir Ramazan Temaşası’  adlı yeni dizinin tanıtımı ilimizde düzenlenecek olan basın toplantısı ile yapılacak. Dizi oyuncuları ve yöneticilerinin katılacağı tanıtım toplantısının yarın İzmit Seka Film Platosu’nda gerçekleşeceği bildirildi.

KARAKOL KOMEDİSİ

‘Filinta’ dizisinde komik ikili olarak izlediğimiz, ‘Zeyrek&Çeyrek’ tiplemelerinin yer aldığı, senarist İhsan Aydın tarafından kaleme alınan, yönetmenliğini Sami Saydan’ın üstlendiği  ‘Zeyrek ile Çeyrek-Bir Ramazan Temaşası’ adlı dizi, “Ah o eski Ramazanlar kalmadı” dedirtecek tatta, dönemin İstanbul’unun farklı tarzı ile Ramazan ayının neşesi olacak sevimli iki zabitin, yine 1860’lı yıllarda geçen, özel hayatlarının ve karakol yaşantılarının komedisi işleniyor.

ZENGİN KADRO

İsmail Hacıoğlu, Serhan Ernak, Kemal Zeydan, Ceyda Olguner, Mine Teber, Suat Sungur, Zeyno Eracar, Toygun Ateş, Hakan Bilgin, Pelin Öztekin, Ayşen Batıgün Bulut, Ali İhsan Bozdemir, Yavuz Topoyan, Onur Yaprakçı, Kıvanç Baran Aslan, Funda Bostanlık ve Eda Akkaya’nın başlıca rolleri paylaştığı ‘Zeyrek ile Çeyrek-Bir Ramazan Temaşası’, eski Türk filmlerinin tadında, Ramazan ayı boyunca her akşam TRT 1 ekranlarında iftar sonrasında izleyenlerinin yüzünü güldürecek ve Ramazan ayının güzelliklerini yansıtacak.

12 Haziran 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR