Doğan: Belediyecilik, altyapı hizmetlerinden ibaret değil

Geçtiğimiz yılı yoğun ziyaretçi trafiğiyle tamamlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yeni yılda da misafirleri aynı yoğunlukta devam ediy...

BÜYÜT

Geçtiğimiz yılı yoğun ziyaretçi trafiğiyle tamamlayan İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın yeni yılda da misafirleri aynı yoğunlukta devam ediyor. Nevzat Doğan’ın yeni yıldaki ilk misafirleri Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürü Nurettin Nacar ile Kocaeli Midyatlılar Derneği Başkanı Mehmet Nur Akdoğan ve yönetim kurulu üyeleri oldu.

 

“İMKANLAR ÖLÇÜSÜNDE DESTEK OLUYORUZ”

İzmit’te bulunan derneklerin dahil oldukları sosyal projelerle halkta sosyal sorumluluk bilincinin uyandırılmasında önemli rol oynadığını belirten Başkan Doğan, sivil toplum kuruluşlarına her zaman imkânlar ölçüsünde destek olmaya çalıştıklarını, bu katkıların devam edeceğini söyledi.  

 

“DİĞER BELEDİYELERE MODEL OLDUK”

İzmit Belediyesi’nin sosyal belediyecilikte Türkiye'ye örnek olduğunun altını da çizen Başkan Doğan, belediyecilik hizmetlerinin sadece altyapı hizmetlerinden ibaret olmadığını, sosyal, kültürel, sanatsal faaliyetlerin de belediyeciliğin önemli bir ayağını oluşturduğunu kaydetti. Doğan, "İzmit Belediyesi olarak sosyal belediyecilikte güzel çalışmalara imza attık.  Bu çalışmalarımızla diğer belediyelere model olduk” şeklinde konuştu.

06 Ocak 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR