Köşker: Hizmet dolu bir yıl daha geçirdik

Gebze’ye hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını belirten Başkan Köşker meclis üyelerine teşekkür ederek, “Yeni yılın da Gebze’miz için hayırl...

BÜYÜTGebze’ye hizmet dolu bir yılı daha geride bıraktıklarını belirten Başkan Köşker meclis üyelerine teşekkür ederek, “Yeni yılın da Gebze’miz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim” dedi.

Gebze’de 2013 yılının son meclis toplantısı, Aralık ayı olağan birleşimi önceki gün yapıldı. Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in yönettiği Aralık meclis toplantısında gündemde olan maddeler görüşülerek karara bağlandı. Cephe iyileştirme projesine ilişkin çevre sağlık-plan bütçe ve hukuk dilekçe komisyonlarının otak raporunun oy çokluğuyla kabul edildiği Aralık ayı meclis toplantısında, D100 Topçular köprülü kavşak inşasının Gebze Belediyesi tarafından yaptırılmasıyla ilgili meclis kararırın tahsisine ilişkin fen işleri müdürlüğü talebi oy birliğiyle kabul edilerek karara bağlandı.

MODERN HAYVAN PAZARI

Gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlandığı yılın meclis toplantısında gündem dışı soruları cevaplandıran Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Gebze’ye kazandırılacak hayvan pazarı ve mezbahaya ilişkin bilgi verdi. Balçık’ta mera alanında kurulması planlanan kalıcı hayvan pazarına ilişkin ilgili komisyonun kararının ardından yer tahsisi yapılacağını dile getiren Başkan Köşker; alan içerisinde modern bir mezbahana, hayvan satış alanları, adaklık hayvan alanı ve hayvan borsasının da yer alacağını sözlerine ekledi.

HİZMET DOLU BİR YIL
Gebze’ye hizmet dolu bir yılı daha geride bırakmaya hazırlandıklarını dile getiren Başkan Köşker, “Seviyeli, merkezinde sadece Gebze’ye hizmet olan bir yılı daha siz değerli meclis üyesi kardeşlerimizle birlikte tamamlıyoruz. Bu büyük ailenin her ferdine teşekkür ederim. Yeni yılın da Gebze’miz için hayırlara vesile olmasını Cenabı Hak’tan niyaz ederim” dedi. 2014 yılı ocak ayı oturumu 3 Ocak Cuma günü saat 15.00’de yapılacak.

06 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR