Hizmet-İş Hüseyin Ayaz’a plaket verdi

Başiskele Belediyesi, Hizmet-İş Sendikasıyla geçen yıl yaptığı toplu iş sözleşmelerinde yüzde 20 zam yaparak belediyeler arasında en iyi anlaşmaya imz...

BÜYÜT

Başiskele Belediyesi, Hizmet-İş Sendikasıyla geçen yıl yaptığı toplu iş sözleşmelerinde yüzde 20 zam yaparak belediyeler arasında en iyi anlaşmaya imza atmıştı. İşçinin her zaman yanında olduğunu gösteren Başkan Hüseyin Ayaz, geçtiğimiz gün Belediye’nin şirketi olan BİAŞ’ın da yine Hizmet-İş Sendikasıyla örgütlenmesine destek verdi.

ÖRNEK BAŞKAN
Başiskele Belediyesiyle iyi bir anlaşma yapan ve şirket elemanlarının da sendikaya üye yapan Hizmet-İş Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy ve yönetim kurulu üyeleri Şahin Barış, Mustafa Polat, İbrahim Özkaraaslan, Aşkın Doğan ve Şamil Alçakal önceki gün Başkan Hüseyin Ayaz’ı ziyaret etti. Yapılan sohbetin ardından el sıkışan yöneticiler bu destekten dolayı Başkan Ayaz’a teşekkür ederek örnek belediye başkanı olduğu için kendisine, Hak-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mahmut Arslan adına bir de plaket takdim etti.

TEŞEKKÜR ETTİ
Hizmet-İş Kocaeli Şube Başkanı İdris Ersoy görüşmenin ardından yaptığı değerlendirmede, “Belediyenin kuruluşu BİAŞ’ın da örgütlenmesinde bize destek veren ve geçen toplum sözleşmelerde de anlayışı için başkanımıza huzurlarınızda bir kez daha teşekkür ederim. Kendisi bu anlaşmayla iş yerinde huzuru, barışı sağlamıştır. Daha önce 5 beldede taşeron firmalar vardı. Hepsini BİAŞ çatısı altında toplayan başkanımız sendikalı olmayı da kolaylaştırmıştır.”dedi.

12 Nisan 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR