GFSD “Dünya Kadınlar Günü’nü” gecikmeli kutladı

    Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sadece bayan üyelerin fotoğraflarından oluşan bir sergiyi ha...

BÜYÜT

 

 

Gölcük Fotoğraf ve Sinema Sanatı Derneği (GFSD), 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle sadece bayan üyelerin fotoğraflarından oluşan bir sergiyi hazırlamış, ancak yağış nedeni ile sergi o gün açılamamıştı. Ertelenen “Bayanlar Karma Fotoğraf Sergisi” baharı müjdeleyen güzel bir günde Gölcük Anıtpark’ta, açık havada açıldı. Anıtpark’ta düzenlenen sergi bir kokteylle açıldı ve Gölcük’lü fotoğraf severlerin beğenisine sunuldu.

AÇIK HAVADA FOTOĞRAFLAR

GFSD üyesi Berna Yıldırım, Hafize Tiryaki Bektaş, Aytül Akbaş, Sevgi Haftacı, Banu Çelik Saygın, Hüsna Altın, Nebiye Azak, Sema Ulubir ve Özlem Yıldırım’ın fotoğraflardan oluşan serginin açılışına Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı, Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Emniyet Müdürü Kamil Çelik, Gölcük Haber Gazetesi sahibi Nurettin Şenemre, AKP İlçe Başkanı Sedat Yücel ve yönetimi, CHP Gölcük Belediye Başkan Adayı Turan Dumlu, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimi, GFSD Dernek Başkanı Şakir Satır, GFSD üyeleri ve çok sayıda fotoğrafsever katıldı.

GELİRİ KADIN SIĞINMA EVİNE

GFSD Başkanı Şakir Satır, “Derneğimizin bayan üyeleri yarışmalarda aldıkları derecelerle hem derneğimizi hem de Gölcük’ü başarı ile temsil ediyorlar. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü değişik bir etkinlikle sadece bayan üyelerimizin katıldığı karma fotoğraf sergisi açmaya karar verdik. Bayanlarımız ellerinin hamuru ile fotoğraf sanatına da el atarak çok güzel eserler ortaya çıkarmışlar. İyi ki varlar, iyi ki hayatımızdalar. GFSD Yönetim Kurulu Üyesi Berna Yıldırım, sergilenen fotoğrafların satışa sunulacağını ve buradan elde edilecek gelirin Kadın Sığınma Evine bağışlanacağını belirtti.

24 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR