Pepe“Yanlış hesap pazardan döndü”

  Eski bakan Osman Pepe, dün yerel seçimlerin ardından dün bir dizi ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başka...

 

Eski bakan Osman Pepe, dün yerel seçimlerin ardından dün bir dizi ziyarette bulundu. Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AKP İl Başkanı Mahmut Civelek ve İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan’a konuk olan Pepe, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu.

 

İLK DURAK BÜYÜKŞEHİR

Pepe’nin ilk ziyareti Büyükşehir Belediye Başkanı Karaosmanoğlu’na oldu. Karaosmanoğlu’nu kutlayan Osman Pepe, “Güzel bir seçim süreci geçirdik. Başkanımızın bundan sonraki dönemlerde halkımıza daha iyi hizmetler vereceğine eminim. Hayırlı olsun” dedi. Pepe’nin sonraki durağı ise AKP İl binası oldu.

 

TEŞKİLATI KUTLADI

Burada il başkanı Mahmut Civelek ile görüşen Pepe, “Şehrimize karşı olan borcumuzun bilinciyle harekete geçtik. Hizmete vesile olmanın ne kadar önemli olduğunu gördük. Bu başarı bir ekip işidir. Başarılar tesadüfen olmaz. Bir hazırlığı vardır. Çok bereketli bir çalışma oldu. Tüm teşkilat üyelerini alınlarından öpüyorum. CHP’nin seçimi kazanamayacağı belliydi. Yanlış hesap Bağdat’a gitmeden Perşembe Pazarı’nda bozuldu. Milletimiz kirli ittifaklara rağmen seçmeyi biliyor” diyerek sözlerini bitirdi.

 

KALABALIK HEYET

Son olarak İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan ile makamında bir araya gelen eski bakan Osman Pepe’nin ziyaretinde İstanbul Merkez Valisi Yusuf Odabaş, İzmit Kaymakamı Osman Kaymak ve bazı partililer de hazır bulundu. Nevzat Doğan’ı kutlayan Pepe, “Hak yerini buldu. Yaptıkların ortada. Eminim başarılarına başarı katacaksın. Nevzat Doğan, bizi mahcup eder düşüncesine kapılmadım” dedi. Vali Odabaş da Doğan’a hayırlı olsun dileyerek, “Duamız seninle” şeklinde konuştu. 

09 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

Aktan Uslu - HANGİ YANLIŞ HESAP

Çevre ve Orman Bakanı iken Bartın ili Amasra İlçesi Çakraz Köyü'nün tepesindeki köylerde

merkezi Karamürsel'de olan iş ortağınızla

çevreyi ve ormanı nasıl katlettiğiniz hala Google üzerinden tarandığında çıkar Sayın Pepe.

"Şehre karşı olan borcuymuş"

Ne borcu be.

Ayakkabı kutunu doldur diye seni çevre ve ormana bakan yapmışlar.

Kediye ciğer teslim etmişiz de haberimiz yokmuş

İftira falan da atmadığımı söyleyim bu arada

Sayın Pepe'de şüphe yok ki biliyordur ki

Sözünü ettiğim yeri gören, fotoğraflayan,

41 K plakalı kamyonları Çakraz'ın tepelerinden Zonguldak'taki limanlara giderken sobeleyen

Ortağını konuşturan

Gazeteci de benim

Yalan mı sayın Pepe, iftira mı?

Hangi yanlış hesap

Yanıtla . 0Beğen 09 Nisan 16:44
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR