Çokyaşar yeniden başkan

        Yaklaşık 15 gün önce seçime giderek yeni başkan ve yönetimini belirleyen Romanlar Federasyonu, bu kez olağanüstü genel kurula gitti. Mevcut Ba...

 

 

 

 

Yaklaşık 15 gün önce seçime giderek yeni başkan ve yönetimini belirleyen Romanlar Federasyonu, bu kez olağanüstü genel kurula gitti. Mevcut Başkan Ahmet Çokyaşar’a rakip olarak çıkması beklenen Mustafa Kemal Kuttekin son anda adaylıktan çekildi. Böylece Çokyaşar, yeniden federasyon başkanlığına seçildi.

 

BİRLİK MESAJI

Divan başkanlığına Faruk Ertok’un, katip üyeliklere Erdem Mucır ve Kerin Avağ’ın seçildiği kongrede konuşan Başkan Ahmet Çokyaşar, Romanlarla birlikte hareket edeceklerini söyledi. Çokyaşar, “Her şey Romanlar için iyi gidiyor. Yapacağımız çalışmalarla çok daha iyi yerlere geleceğiz” diye konuştu.

 

YENİ FEDERASYON

Adaylıktan çekilen Mustafa Kemal Kuttekin ise gençler olarak farklı projelerinin olduğunu dile getirdi. Kuttekin, “Destek veren derneklerin son anda fikir değiştirdi. Bundan dolayı adaylıktan çekildik. İzmit Serdar Roman Derneği ve Gültepe Roman Derneği olarak istifa ederek, Türkiye’de gençlik federasyonu kuracağız” diye konuştu. 

 

YÖNETİM KURULU

Ahmet Çokyaşar

Bayram Denizci

Nilay Büyükyaşar

Emine Dömek

Veysel Kan

Ayhan İrik

Yalçın İzbudak

Süleyman Çeker

Melike Danacı

Yaşar Boztaş

Alpaslan Uygur

11 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR