Selma Gün okuyucularıyla buluştu

1955 İstanbul İstanbul doğumlu olan Şair-Yazar Selma Gün 3.Kitabı olan “Neriman’ı” KYÖD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiği imza gününde buluşturdu...

1955 İstanbul İstanbul doğumlu olan Şair-Yazar Selma Gün 3.Kitabı olan “Neriman’ı” KYÖD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiği imza gününde buluşturdu. İmza gününe Aydili Derneği Başkanı Suat Özdemir, dernek üyeleri, KYÖD Kültür Sanat Komisyon Sorumlusu Şule Yağcıoğlu ve KYÖD üyeleri katıldı. Selma Gün’ün okuyucuları sıraya girerek aldıkları yeni kitaplarını imzalattı.

 

İLK ROMANI

Sanat hayatına görsel sanatlarla ilgilenerek başlayan Selma Gün, daha sonra Aydili Derneği ile tanışarak şiire yöneldi. Bu dernekte çalışmalara katkı sunara başlayan yazarlık hayatını ölümsüzleştirmek için ilk kitabı olan şiir kitabı  “Yapraklar Kırmızı Deli’yi” 2012 yılında yazdı. Daha sonra yine bir şiir kitabı olan  “Eflatun Hüzün’ü” yazdı.  1 oğlu ve 1 kızı olan Selma Gün son olarak ilk roman kitabı olan “Neriman’ı” KYÖD Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirdiği imza günüyle okuyucuya sundu.

 

İKNA ÇABALARIM SONUÇ VERDİ

İmza gününde ilk olarak konuşan Aydili Derneği Başkanı Suat Özdemir, “Selma Gün’ün şiir yazması için ikna çabalarım sonuç verdi ve ilk olarak iki şiir kitabı yazdı. Şimdide ise yazdığı roman kitabı olan “Neriman”dan dolayı kutluyorum ve başarılarının devamını ediliyorum” ifadelerinde bulundu.

 

KENDİME İNANMAMIŞTIM

Yeni kitabılyla ilgili konuşan Şair-Yazar Selma Gün, “Şiir’e 10 yıl önce burada başladım. O zamanlar kendime inanmadan gelmiştim. Ama bu işin tekniğini öğrendikten sonra ve sizler gibi dostlara sahip olduktan sonra 2 şiir kitabı çıkardım. Şiir kitaplarından sonra içimdeki bazı şeyleri biriktirdim ve ortaya “Neriman” çıktı. Kitabımı okuduktan sonra bana eleştirilerinizi bildirirseniz çok sevinirim” şeklinde konuştu. Ahmet HAZERYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR