Başkan Toltar değerlendirme toplantısı yaptı

Dilovası Belediyesi Toplantı Salonunda, Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye başkan yardımcılarının da katıldığı toplantıda belediyede görev yapan b...

BÜYÜT

Dilovası Belediyesi Toplantı Salonunda, Belediye Başkanı Ali Toltar, belediye başkan yardımcılarının da katıldığı toplantıda belediyede görev yapan birim amir ve müdürleriyle çalışmaları değerlendirdi.

Belediyelerin bir hizmet müessesi olduğunu belirten Başkan Toltar, “Göreve geldiğimiz günden itibaren yoğun bir çalışma içindeyiz ve daha verimli hizmet verebilmek için birimler arası koordinasyon çok önemli” dedi.

İlçedeki çalışmaların ve giderilmesi gereken eksikliklerin gündeme geldiği toplantıda,  birim amirlerine tek tek söz veren Başkan Toltar, birim amirlerinin sorunlarını ve önerilerini dinlendi. Başkan Toltar "Asfalt, parke, kaldırım, bordür ve istinat duvarı çalışmalarının yanı sıra yeni parklar yapık. Mevcut parklarda da bakım onarım çalışmaları yapıldı. İlçedeki boş alanlarda ağaçlandırma çalışmaları da yaptık. Bu çevre çalışmalarının yanı sıra eğitim de, sağlık da ve diğer alanlarda çalışmalarımız oldu. Yoğun çalışma temposu ile geçen yaz aylarının ardından birimlerimizin çalışmalarını kat kat arttırarak devam ettirmesini bekliyorum” dedi.

09 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR