Final&'de başarılı öğrenciler ödüllendirildi

Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER)’in Türkiye genelinde 9 Ocak’ta yaptığı SBS deneme sınav sonuçları açıklandı. Kocaeli’ndeki Final Dergisi De...

BÜYÜT

Tüm Özel Öğretim Kurumları Derneği (TÖDER)’in Türkiye genelinde 9 Ocak’ta yaptığı SBS deneme sınav sonuçları açıklandı. Kocaeli’ndeki Final Dergisi Dershanesi İstiklal Şubesi’nde eğitim alan, TÖDER sınavında Türkiye genelinde ilk 1000’e giren, 19 ilköğretim öğrencisine ödül verildi.

6. 7. ve 8. sınıf öğrencilerinden yaklaşık 170 bin öğrencinin katıldığı sınavda Kocaeli Final Dergisi Dershanesi İstiklal Şubesi’nde eğitim alan ilköğretim öğrencilerinden ilk bine giren 19 öğrenciye önceki akşam dershane binasında ailelerin katıldığı törenle ödülleri verildi. Final Dergisi Dershanesi İzmit Yöneticisi Celalettin Gür, “Gençlerimizle gurur duyuyorum” diyerek başladığı konuşmada “Burada yarınlarımızın doktorlarını, öğretmenleriniz izlemekteyiz. Sonuçları gördüğümde çok mutlu oldum ve gururlandım. Hepinizde çocuklarınızla gurur duyun ve hep birlikte hocalarımız ile daha çok çalışarak umarım daha da başarılara imza atacağız.”

19 BAŞARILI GENÇ
Türkiye genelinde 170 bin öğrencinin katıldığı sınavda 7. sınıflarda 58.973 kişi arasından hem il hem de genel derecede 500 tam puanla 1’nci olan Baturalp Kaya’nın ödülünü Final Dershanesi İzmit Yöneticisi Celalettin Gür verdi. Törene öğrencilerin velileri de yoğun ilgi gösterirken, öğrenciler kadar velilerinde heyecanlı olduğu gözlerden kaçmadı. Ayrıca sınavda başarı elde eden Cahar Uğurlu, Elif Koç, Armağan Aydın, İremnur Bayramoğlu, Mete Çubukcu, Burhan Alaçeri, Gizem İnci Gümüş, Aysu Birce Tülüce, Gözde Ergeze, Gizem Gökçe, Arda İşmuratlar, Gökberk Yar, Simay Bayburt, Buse Kılınçsoy, Umut Öztunç, Başak Öyku Gulkaç, Erkay Zürap ve Osman Öztürk ödüllerini öğretmenlerinin elinden aldı. Başarılı öğrencilere saat hediye edildi.

08 Şubat 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR