Başkan Baran, Ak Gençliği makamında ağırladı

Umre Ziyaretleri Devam Ediyor Umre görevini tamamlayarak Körfez’e dönen Belediye Başkanı İsmail Baran’a ziyaretler devam ediyor. Kısa bir süre önc...

BÜYÜT

Umre Ziyaretleri Devam Ediyor

Umre görevini tamamlayarak Körfez’e dönen Belediye Başkanı İsmail Baran’a ziyaretler devam ediyor. Kısa bir süre önce yeni yapılan kongrede tekrar gençliğin başına geçen Kadir Alçık ve yönetim kurulu üyeleri Başkan Baran’a umre ziyareti gerçekleştirdi. Ak Parti Körfez İlçe Gençlik Kolları Başkanı Kadir Alçık, Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran’a gençliğe yönelik verdiği desteklerden ötürü teşekkür etti.


Hep Birlikte Güzel Çalışmalar Yapacağız

Körfez’de gençliğe yönelik planlanan çalışmaları ile birçok kente örnek teşkil edecek projeleri uygulamaya koyan Belediye Başkanı İsmail Baran, yeni planlanan çalışmaları Ak Gençliğe anlattı. Gençliği kötü alışkanlıklardan kurtararak topluma yararlı kişiler haline getirilmesi adına Ak Gençliğin yaptığı fedakârca çalışmalara da değinen Belediye Başkanı İsmail Baran, “Gençliğimize yönelik her türlü programlara ve projelere katılım sağlıyoruz. Bundan sonraki süreçte de gençliğimiz ile birlikte geleceğe dair güzel çalışmalar gerçekleştireceğiz. Bu katkılarımız bundan sonrada artarak devam edecek” dedi.


Alçık, “Başkanımızın Eğitime Katkısı Çok Büyük”

Belediye Başkanı İsmail Baran’ın gençliğe verdiği önem karşısında bir kez daha teşekkür eden Ak Gençlik Başkanı Kadir Alçık, “Başkanımız parti rozetini çıkararak, herkesi kucaklayan bir hizmet anlayışıyla hareket ediyor. Körfez Belediye Başkanımız Sayın İsmail Baran’ın eğitime katkısının her zaman devam ettiğini, bu katkıların gerek üniversite gençliğine yönelik gerekse ilk orta ve lise düzeyinde de yapıldığını görüyoruz. Zaman zaman biz gençlere yönelik düzenlenen programlara katkı sağlayan Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz” dediler.

12 Şubat 2015 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR