Kavaklı Gençlik Derneği törenle hizmete açıldı

Kavaklı Gençlik Derneği ilçe protokolünün de katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.Kavaklı Gençlik Derneği İlçe Protokolü başta olmak üzere ge...

BÜYÜT


Kavaklı Gençlik Derneği ilçe protokolünün de katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.
Kavaklı Gençlik Derneği İlçe Protokolü başta olmak üzere geniş bir katılımla Kavaklı Mahallesi'nde törenle hizmete açıldı. Açılışa Kaymakam Adem Yazıcı ve Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Müftü Mehmet Yazıcı, İlçe Gençlik Spor Müdürü Muhyettin Yıldırım, Gölcük Vergi Dairesi Müdürü Adem Atan, CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ve yönetimi, AK Parti Belediye Meclis üyesi Levent Değirmenci, MHP Belediye Meclis Üyesi Zekeriya Tiryaki, AKP İlçe Kadın Kolları Başkanı Hilmiye Gövez ve yönetimi, Erzurumlar Derneği Başkanı Cumhur Acar ve yönetimi, Belediye ve İl Genel Meclis Üyeleri, siyasi partilerin temsilcileri, esnaf ve iş adamlarının yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.
UYUŞTURUCU BATAĞI
Programın açılış konuşmasını yapan Kavaklı Gençlik Derneği Başkanı İsmail Kaplan şunları söyledi: “Gençleri kötü alışkanlıkların tuzağına düşmeden önce, sporla tanıştırıp geleceklerini sağlıklı bir şekilde inşa etmelerine yardımcı olmak ve kültürel etkinliklerle, güzel ülkemizi tanıtma amacında olacak. Derneğin amaçlarından biri de, uyuşturucu ile mücadele etmektir. Uyuşturucu kentimizdeki gençlerin çoğunu da etkisinin altına aldığını düşünüyoruz. Bizler Kavaklı gençleri olarak, bizden sonraki gelecek nesillerin uyuşturucu batağına saplanmalarını istemiyoruz. Geleceğimizin temini olan gençlerin sağlıklı, zeki ve aynı zamanda ahlaklı yetişmelerini sağlamak için yeni projeler üreteceğiz. Gerekli destek verildiğinde bu oluşumun, Gölcük için ve bu vatan için birçok hayırlı işlerin altına imza atacağını düşünüyoruz” dedi.
PROTOKOL
Daha sonra Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş ve Gölcük Kaymakamı Adem Yazıcı’nın konuşmalarının ardından, Kavaklı Mahallesi gençlerinin bir araya gelerek kurduğu, Kavaklı Gençlik Derneği törenle ve dualarla açıldı. Tören sonrasında Dernek yönetimi tüm katılımcılara çeşitli ikramlarda bulundu.

20 Aralık 2013 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR