Körfez ve Derince’de Türköz’ün borusu ötüyor

Körfez’de Petkim’e ait 120 dönümlük araziyi 20 milyon dolara alan Türköz İnşaat, Derince Belediyesi’nin Dumlupınar Mahallesi’nde satışa çıkardığı 2 dö...

BÜYÜT

Körfez’de Petkim’e ait 120 dönümlük araziyi 20 milyon dolara alan Türköz İnşaat, Derince Belediyesi’nin Dumlupınar Mahallesi’nde satışa çıkardığı 2 dönümlük arsayı 955 bin TL’ye aldı.

PETKİM ARAZİSİNİ ALDI
1997 yılında Recep Öztürk ve Hüseyin Öztürk tarafından Körfez’de kurulan Türköz İnşaat, 14 yıl içinde birçok ihaleyi alarak adından söz ettirmeye başladı. Türköz İnşaat, konut yapımının yanı sıra, okul, hastane, adliye sarayı inşaatları yapmakta, belediyelerin alt ve üst yapı faaliyetleri ve park, çevre düzenlemesi alanında da faaliyet göstermekte. Birçok konut yapan, birçok ihaleyi girip kazanan ve önceki gün Körfez’deki Petkim’e ait 120 bin dönümlük araziyi 20 milyon liraya zatın alan Türköz İnşaat, Derince’de Dumlupınar Mahallesi’ndeki 2 dönümlük araziyi de satın aldı.

DERİNCE’DEKİ ARSAYI DA ALDI
Dumlupınar Mahallesi, Atlas Sokak’ta, mülkiyeti Derince Belediyesi’ne ait 2.078,00 m² yüzölçümlü parselin satış ihalesi dün Derince Belediyesi’nde yapıldı. İhaleye şahıs olarak Vehbi Şeker ile Türköz İnşaat firması adına Hüseyin Öztürk katıldı. İhalede ilk teklifi Türköz İnşaat 936 bin TL olarak verdi. Daha sonra ihaleye şahıs olarak katılan Vehbi Şeker fiyat arttırarak 951 Bin TL + KDV olarak teklif verdi. Buna karşılık Türköz firması 955 Bin TL + KDV teklifini sundu. İhale, Türköz İnşaat firmasının 955 bin TL’lik teklifi ile sonuçlandı.


KÖRFEZ’DE PETKİM ARAZİSİNİ ALDI:
Tarih: 6 EYLÜL 2011

DERİNCE’DE 2 DÖNÜMLÜK ARSA ALDI
Tarih: 7 EYLÜL 2011

08 Eylül 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR