500 yazarlı kitap büyük ilgi gördü

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Bilgievleri, 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda açtıkları stant ile dikkat çek...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı’na bağlı Bilgievleri, 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda açtıkları stant ile dikkat çekti. Stantta Bilgievleri’nde eğitim alan 500 öğrencinin yazılarından oluşan ‘’Değerler Eğitimi’’ kitabı ücretsiz olarak dağıtıldı. Kitapta yazıları bulunan Bilgievleri öğrencileri ise fuara gelen yaşıtları için kitaplarını imzaladı.

 

DEĞERLER GELECEĞİMİZDİR

Bilgievleri’nde eğitim gören öğrencilerin yazılarından oluşan ‘’Kocaeli’yi Seviyorum’’ ve ‘’Ben Başkan Olsam’’ kitaplarının ardından çocukların Bilgievleri’ndeki değerler eğitiminde öğrendiklerinden yola çıkılarak hazırlanan üçüncü kitap olan ‘’Değerlerimiz Geleceğimizdir’’ kitabı da yayımlandı. 7. Kocaeli Kitap Fuarı’nda kurulan stantta fuarı ziyaret edenlere ücretsiz olarak dağıtılan kitapta öğrencilerin aldıkları değerler eğitimine yönelik yazıları ve fotoğrafları bulunuyor.

 

YAŞITLARI İÇİN İMZALADILAR

Fuarın son gününde stantta bir araya gelen Bilgievleri öğrencileri, ‘’Değerlerimiz Geleceğimizdir’’ kitabını imzalayarak, yaşıtlarına dağıttı. Bilgievleri’ndeki öğrencilerin yazılarından oluşan 500 yazarlı kitap, fuara katılanlardan da yoğun ilgi gördü.

25 Mayıs 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR