TÜİK, en çok kullanılan bebek isimlerini açıkladı

Sakarya ‘da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Ömer Asaf, Kızlarda ise Zeynep olmuştur. Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü...

Sakarya ‘da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Ömer Asaf, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.

Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine en çok kullanılan  beş bebek isimleri Sakarya İlinde Erkeklerde, Ömer Asaf,Yusuf, Ömer,Hamza, Eymen, Kızlarda ise Zeynep, Elif, Zümra, Hiranur,Zehra olmuştur.


Düzce ‘de en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Eymen, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.


Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine en çok kullanılan beş bebek isimleri Düzce ilinde Erkeklerde, Eymen, Ömer,Berat,Ömer Asaf,Kerem, Kızlarda ise Zeynep, Elif,Miray, Zehra,Zümra olmuştur.


Bolu ‘da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Eymen, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.


Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine en çok kullanılan beş bebek isimleri Bolu ilinde Erkeklerde,Eymen Kerem,Yiğit Berat, Yusuf, Kızlarda ise Zeynep, Elif, Erva,Ecrin,Yağmur olmuştur.


Yalova ‘da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Eymen, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.


Türkiye İstatistik Kurumu Kocaeli Bölge Müdürlüğü verilerine en çok kullanılan beş bebek isimleri Yalova ilinde Erkeklerde, Eymen,Miraç, Ömer, Yusuf,Hamza, Kızlarda ise Zeynep, Elif, Eylül,Defne,Hiranur isimleri olmuştur.


İstanbul’da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Yusuf, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.

İstanbul ilinde en çok kullanılan beş bebek isimleri Erkeklerde, Yusuf,Eymen, Ömer,Miraç,Ayaz Kızlarda ise Zeynep,Elif,Hiranur,Miray,Defne olmuştur.

Ankara’da en çok kullanılan bebek isimleri Erkeklerde Eymen, Kızlarda ise Zeynep olmuştur.

Ankara ilinde en çok kullanılan beş bebek isimleri Erkeklerde, Eymen,Yusuf,Çınar,Miraç,Kerem Kızlarda ise Zeynep,Elif,Miray,Defne,Hiranur olmuştur.

 

13 Nisan 2016 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR