Gümüşhaneliler Kahvaltılı Programlara Şiranlılarla Devam Etti.

Gebze Gümüşhane Dernekleri Federasyonu, geleneksel kahvaltı programlarını Gebze Şiranlılar Derneğinde devam ettirdi. Gebze Şiranlılar Derneğinin ev sa...

BÜYÜT

Gebze Gümüşhane Dernekleri Federasyonu, geleneksel kahvaltı programlarını Gebze Şiranlılar Derneğinde devam ettirdi. Gebze Şiranlılar Derneğinin ev sahipliğinde yapılan kahvaltılı programa dernek başkanlarının yanı sıra Gebze Mimarsinan Mahalle Muhtarı ve İstanbul’un değişik yerlerinde bulunan Şiranlılar dernek başkanları da ilgi gösterdi.

GÜÇDEF Başkanı Mikail Ozan ile GÜÇDEF yönetimiyle Gebze, Darıca, Dilovası ve Çayırova’da bulunan Gümüşhanelilere ait yöresel dernek başkanları ile Çayırova Kızılay Şube Başkanı Halil Keskinoğlu’yla çok sayıda dernek üyelerinin katıldığı programa Şiranlılar Dernek Başkanı Mehmet Yıldız ve dernek yönetimi kusursuz ev sahipliği yaptı.

Derneklerin yapmış oldukları faaliyetlerin değerlendirildiği toplantıda konuşan GÜÇDEF Başkanı Mikail Ozan, GÜÇDEF olarak kültürel etkinlik ve çalışmalar ağırlık verdiklerini belirterek düzenleyecekleri 21 Nisanda Gebze Kütür kütür Merkezinde yapılacak Kutlu Doğum haftası programı için hazırlıklar gözden geçirilerek duyuru ilanları dernek merkezlerine ve cadde esnaflarının işletmelerine asılması çalışmaları değerlendirildi.

Çeşitli konularda bilgi alışverişi bulunarak değerlendirmelerin yapıldığı kahvaltılı sohbet toplantısı önümüzdeki ay Darıca Gümüşhaneliler Derneğinde yapılması kararlaştırıldı.

11 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR