Büyükşehir, 200 adet P plakayı satışa çıkarıyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME)’ni...

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı bünyesinde yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi(UKOME)’nin P plaka ihalesi 23 Aralık saat 09.30’da Leyla Atakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. 200 P plakanın verileceği ihalede plakaların muhammen bedeli 74 bin lira olarak belirlendi.

 

İHALE 23 ARALIK’TA  

Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Koordinasyon Merkezi (UKOME), yoğun talep ve ortaya çıkan ihtiyaç üzerine 2007 yılından bu yana ilk kez 200 P plaka veriyor. 23 Aralık Salı günü saat 09.30’da Leyla Atakan Kültür Merkezi Şefik Postalcıoğlu Salonu’nda yapılacak ihaleyle yeni P plakalar sahiplerini bulacak. Muhammen bedeli 74 bin lira olan plakalar için şartnamedeki şartları yerine getiren tüm kişi ve tüzel kişiler ihaleye katılabilecek. Her katılımcı sadece 1 plaka alabilecek.

 

HER KATILIMCI BİR PLAKA ALABİLİYOR

İhaleye katılmak isteyen tüzel kişiler ve vatandaşlar 150 lira karşılığında Toplu Taşıma Dairesi Başkanlığı Kara Ulaşım Şube Müdürlüğü’nden şartname alabilecek. Şartnamede yer alan şartları taşıyanların katılacağı ihalede her kişi ve kurum sadece bir plaka alabilecek. UKOME tarafından yapılacak ihale kapalı zarf usulü ile yapılacak.

10 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR