Ellibeş, Rektör Hülagü’yü ziyaret etti

Başkan Ellibeş’in yapmış olduğu ziyarette kendisine Gölcük Belediyesi Genel Koordinatör Nihat Abiş ve KOÜ Rektör Yardımcısı Bekir Çakır eşlik etti....

BÜYÜT

Başkan Ellibeş’in yapmış olduğu ziyarette kendisine Gölcük Belediyesi Genel Koordinatör Nihat Abiş ve KOÜ Rektör Yardımcısı Bekir Çakır eşlik etti.

 

Kocaeli rektörlük binasında gerçekleşen ziyarette bir açıklama yapan,  Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş, Kocaeli Üniversitemizi,  Kocaeli İl geneli ve Ülkemiz için çok önemli bir değer, bir marka olarak görüyoruz. Üniversitesi’ni Eğitim ve Öğretimin kalbi ve İlimde gelişmenin öncüsü olarak görüyoruz.

 

Gölcük Belediyesi olarak bu zamana kadar Kocaeli üniversitemiz ile oldukça uyumlu ve başarılı çalışmalar, projeler üreterek hayata geçirdik. Sayın Rektörümüzün göreve başlamasıyla Kocaeli Üniversitemizde yeni bir dönem başladı. İnanıyorum ki bu dönemde Kocaeli Üniversitemiz daha da gelişecektir. Bu yönde Gölcük’ünde gelişiminde ve halkımızın aydınlanmasında daha da etkili olacak. Marka şehirler yarışında bize çok daha fazla katkı sağlayacaktır.

 

Gölcük Belediyesi olarak bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Üniversitemiz ile bir çok alanda ortak projeler geliştirerek, örnek birliktelimizi sürdürerek her daim yanında olacağız.  Sayın Rektörümüz Prof. Dr. Saadettin Hülagü’ ye yeni görevlerinde başarılar diliyorum dedi. Başkan Ellibeş, konuşmasının sonunda Rektör Hülagü’ ye ziyaret anısı olarak Gölcük Belediyesi Sanat Galerisi Çini atölyesinde üretilen Özel çini tabak hediye etti. Başkan Ellibeş ayrıca Kocaeli Üniversitesi ile ortak projeler kapsamında devam eden Gölcük Vizyon 2023 projesi kapsamında hayata geçirilen çalışmaların bir ürünü olan kitap setini takdim etti.

 

Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’in yapmış olduğu ziyaret den dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Kocaeli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Saadettin Hülagü, Kocaeli genelinde Sosyal Belediyeciliğin örnek Belediye Başkanı olarak ifade edilen, Eğitim ve Öğretime büyük önem veren Gölcük Belediye Başkanı Mehmet Ellibeş’i burada görmek bizi onurlandırdı.

 

Kocaeli Üniversitesi olarak yeni bir döneme başlamış bulunuyoruz. Yeni süreçte merkezinde insan sevgi ve muhabbetin olduğu bir yönetim şekli ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kocaeli gibi sanayinin kalbi olan bir şehirde üniversitenin sorumluluğu daha fazla olduğuna inanıyoruz.

 

Kocaeli Üniversitemiz bu amaç doğrultusunda bir hizmet noktasıdır. Üniversitemizdeki Rektör Yardımcılarım başta olmak üzere Tüm Öğretim görevlisi arkadaşlarıma gereken talimatları vererek, Kocaeli’ deki tüm İlçelerimiz bizim Halka açılan kapılarımızdır. Kocaeli Üniversitesi olarak Kocaeli’ deki 12 ilçede çalışmalar yapacak ilçeleri daha yakından tanıyacak, yerel yönetimlerle güzel ve teşvik edici ortak projeler üreterek Kentimize ve Kent halkına daha faydalı hizmetler sunmada daha aktif görev yapacağız. Biz bu göreve oturmak için gelmedik dedi.

17 Aralık 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR