Aydınlar Ocağı, Çayeli’de

ÇAYDEF Çayeli Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Hüsrev, Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticilerini Sarıyer Büyükdere’deki Rize Vakfı tesislerinde...

BÜYÜT

ÇAYDEF Çayeli Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Yılmaz Hüsrev, Kocaeli Aydınlar Ocağı yöneticilerini Sarıyer Büyükdere’deki Rize Vakfı tesislerinde ağırladı.

Bakırköy 33. Noteri ve aynı zamanda ÇAYDEF Başkanı Yılmaz Hüsrev, İzmit’ten gelen konuklarına mıhlama ve Çayeli’nin meşhur fasulyesinin de yer aldığı yöresel yemekleri ikram etti. Hüsrev’in ev sahipliği yaptığı toplantıya; Yönetim Kurulu üyeleri; Mustafa Yeşildağ, Emine Sağlam, Hamdullah Kaşıkçı, Av. Zeki Hacıibrahimoğlu ile İzmit’ten Kocaeli Aydınlar Ocağı Başkan Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ecz. Selçuk Arslan, İlim ve İstişare Kurulu Başkan Vekili Ahsen Okyar, Endüstri Mühendisi Ahmet Can Toka, Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Yunus Özen, Genel Sekreter Hasan Uzunhasanoğlu ve eşleri katıldı.

KANDIRA HATIRALARI
Yılmaz Hüsrev’in Dernek çalışmaları ile ilgili verdiği bilgi, 1977-1983 yılları arasında Kandıra Lisesi’nde matematik öğretmeni olarak görev yapan Çayelili Hamdullah Kaşıkçı’nın Kandıra hatıraları, boğazın kıyısında keyifle yapılan sohbet, en kısa zamanda tekrarlamak kararı alınarak sona erdi.

23 Kasım 2012 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR