Körfez Esnaf Odası’nda yeni Başkan Öztürk

    Körfez ilçede Esnaflar Odası Kongresi’nde Yahya Öztür ve ekibi ezici bir sonuçla seçimden başarılı çıktı. 20 yıldır esnaflar odası başkanlığı yapa...

 

 

Körfez ilçede Esnaflar Odası Kongresi’nde Yahya Öztür ve ekibi ezici bir sonuçla seçimden başarılı çıktı. 20 yıldır esnaflar odası başkanlığı yapan Nihat Gökbayrak’ın dönemi bitmiş oldu. 1410 üyesi bulunan körfez Esnaflar Odası’nın kongresine 615 kişi gelerek demokrasi ve seçim hakkını kullandı. Kullanılan 615 oydan 457 oy Yahya Öztürk’e 154 oy ise Nihat Gökbayrak’a çıktı. Geçersiz oy sayısı ise 4 tane.

YAHYA ÖZTÜRK’ÜN LİSTESİ

Başkan: Yahya Öztürk.

Asil Üyeler. Sebahattin Yiğit, Cemil Türkoğlu, Hakan Tatlı, Sebahattin Kunduz, Recep Erdoğanoğlu, Tuncay Aksu, Zeki Kavaz ve Mehmet Ali Yıldırım.

Yedek Üyeler: Engin Ese, İsmet Çiçek, Azime Koyuncu, Mahmut Demirbaş, Muzaffer Tuzcu, Cemil Yayla, Fuat İvak, Cem Şenel ve Hakan Kartı.

23 Şubat 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR