“Gölcük’ün kalelerini yıkacağız”

  Partililere yönelik olarak, “Seçimi alıyoruz diye kendinizi rahat bırakmayın” diyen Dumlu, “Seçimi alana kadar sahalarda olacağız. Hepinizin bugüne...

BÜYÜT

 

Partililere yönelik olarak, “Seçimi alıyoruz diye kendinizi rahat bırakmayın” diyen Dumlu, “Seçimi alana kadar sahalarda olacağız. Hepinizin bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da özverili çalışmalarınızı bekliyorum. Gölcük’ün kalelerini bir bir yıkacağız. Gece gündüz son nefesimize kadar çalışalım. 37 yıldan sonra seçim bizim olacak” diyerek sözlerini tamamladı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Hurşit Güneş, Gölcük Belediye Başkan Adayı Ecz. Turan Dumlu ve CHP İlçe Başkanı İsmet İşeri ev sahipliğinde, Seçim Koordinasyon Merkezi’ni ziyaret ederek, partilerle buluştu. Türkiye’nin gündemine ilişkin açıklama yapan Güneş, ziyaretler gerçekleştirdi.

“BAŞBAKANIN İKİ ELİ DE KİRLİ”

Güneş; “Ben siyasi bir ailede doğdum. Doğduğumda babam benim şu andaki görevimdeydi. Cumhuriyet tarihinde kimse teröristlere silah göndermemişti. Yakalanan TIR’ların durdurulması için emir veren savcılar yerlerinden edilerek Başbakan tarafından bu kişiler vatan haini olarak ilan ediliyor. TIR’lardan çıkanlar ise silah, füze başlıkları ve roket atarlar. Biz sosyal demokratlar olarak insanların birbirlerini öldürmelerine karşıyız. 160 bin Suriyeli’nin kanı Başbakan’ın elinde duruyor. Bunun iki eli de kirli, ne kadar yıkasa da temizleyemez” dedi.

“ELLİBEŞ’İN KÖYÜNDE

BİRİNCİ ÇIKACAĞIM”

Bizler Gölcük’ü alacağız. Mehmet Ellibeş’in doğduğu köyden birinci çıkacağım. Hepimiz kardeşiz.  Gölcük’e insan odaklı projelerimizle halkımızın beklentilerini yerine getireceğiz. Gölcük’ü halkımızla yöneteceğiz. Kazanacağımızı belediye meclis üyesi adayları ve proje tanıtım şöleninde gördük. İlçemizde Sanayi Çarşısı ile yıllardır süregelen bir sıkıntı var. Sanayi çarşısının sorununu biz çözeceğiz. Sanayi Çarşısı esnafına bir yer ayarlamadan orayı kaldırmak olmaz. Orası ile ilgili kooperatif kurmaya yardımcı olacağız” dedi. 

25 Mart 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

izmitli - Aziz Millet;Türkiye üzerinde oynanmak istenen oyunları bozmak için,Tek partide toplanmamız gerekli AKP'ülkemizi karanlığa doğru çekiyor..Oyların bölünmemesi AKP'ye gitmemesi için Sosyal demokratlara CHP'ye EVET'mührünü Ülkemiz ve İnsanlık için basmak zorundayız.

Yanıtla . 0Beğen 25 Mart 11:12
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR