Başiskele ekipleri hatır kıta

Başiskele Belediyesi, Kurban bayramı için gerekli tedbirleri aldı. Kurban satış noktalarında denetimlerini sürdüren ekipler bayram süresince halkın hu...

BÜYÜTBaşiskele Belediyesi, Kurban bayramı için gerekli tedbirleri aldı. Kurban satış noktalarında denetimlerini sürdüren ekipler bayram süresince halkın huzur içinde bir bayram geçirmesini için Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Cenaze Hizmetleri ve Çağrı Merkezi nöbette olacak. Bayram süresince Başiskele Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tam vardiya çalışacak ve kesim yapılan noktalardan hayvan atıkları çevre kirliliği oluşturmadan toplanacak.
8 İŞ MAKİNESİ
Başiskele Belediyesi yaklaşan kurban bayramı öncesinde halkın rahat bir bayram geçirmesi için gerekli tüm çalışmaları yaparak nöbetçi ekiplerini belirledi. Kurban Bayramı’nın başladığı ilk gün görev başında olacak olan kurban atıkları toplama ekibi 8 iş makinesi, 8 kamyon ile çevre kirliği oluşmadan kesimlerin yapıldığı alanlardan kurban atıklarını toplayacak.

ZABITALAR NÖBETTE

Temizlik işleri bünyesinde oluşturulacak boğa yakalama timi ise bayram süresince görev başında olacak. 9 günlük kurban bayramı tatilinde Başiskele Belediyesi Zabıta ekipleri nöbette olacak. Park ve Bahçeler Müdürlüğü Mezarlık İşleri Birimi ise kabir ziyaretine gelecek vatandaşların ziyaretlerini huzur içinde yapabilmeleri ve olası defin işlemleri için bayram süresince görev başında olacak. Arife günü büyük mezarlıkların girişlerinde kabirlere dikilmek üzere 4 bin adet kasımpatı dağıtacak.
Vatandaşlardan gelecek talepleri ilgili birimlere iletmede koordine sağlayacak Çağrı Merkezi’de bayram süresince nöbette olacak. Vatandaşlar istek ve önerileri için 444 41 10 ve 343 20 20 numaralı telefonları arayabilecekler.

12 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

YÜKLENİYOR