“41 Genç, 41 Gelecek”te ders zili çaldı

Programın ilk haftasını İstanbul Şehir Üniversitesi’nde geçiren gençler, “Farkındalık oluşturma ve kendini tanıma; kendine dost olmak, modern şehir h...

BÜYÜT

Programın ilk haftasını İstanbul Şehir Üniversitesi’nde geçiren gençler, “Farkındalık oluşturma ve kendini tanıma; kendine dost olmak, modern şehir hayatının olumsuzlarından korunmanın yolları” konularını işledi.

 

GEBZE VE İSTANBUL’DA SÜRECEK

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker’in Gebzeli gençlere yönelik özel olarak hazırlattığı “41 Genç 41 Gelecek” liderlik eğitimi projesinde ilk ders zili çaldı. Gebze Belediyesi ve İstanbul Şehir Üniversitesi işbirliğinde gerçekleştirilen projenin ilk grubunda yer alan 41 genç, eğitime başladı. Gebze ve İstanbul ayağında 5 ay kadar sürecek olan eğitimlerin ilki geçtiğimiz cumartesi günü İstanbul Şehir Üniversitesi kampüsünde yapıldı.


İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ

Sabahın erken saatinde Gebze Belediyesi önünden kaldırılan otobüsle İstanbul Şehir Üniversitesi’nin bulunduğu Üsküdar Altunizade’ye doğru yola çıkan gençleri kampüse gelişinde proje sorumlusu eğitimciler karşıladı. Üniversite kampüsünün içerisinde bulunan yaşam boyu eğitim merkezi binasına alınan gençlere ilk olarak okul hakkında ve verilecek eğitimin detayları hakkında kapsamlı bilgiler verildi.


PROAKTİF DERSLER

Öğrenci bilgi formlarının ve eğitim materyallerinin kendilerine teslim edilen öğrenciler ilk günkü verilen eğitimlerde, ‘farkındalık oluşturma ve kendini tanıma; kendine dost olmak, modern şehir hayatının olumsuzlarından korunmanın yolları’ konularında üniversitenin proje için görevlendirdiği akademisyenler tarafından aydınlatıldı.


SORULARINA YANIT BULUYOR

Özel olarak hazırlanan sinevizyon dokümanlarıyla desteklenen eğitime katılan 41 Gebzeli genç, derslere proaktif olarak katılım sağlıyor, karşılıklı iletişim halinde sorularına yanıt buluyor. 41 Genç 41 Gelecek eğitimleri, motivasyon uygulamaları ve model kişilerle görüşme konusuyla devam edecek.

19 Ocak 2015 Kocaeli- Eğitim


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR