Bağce: Taşeronlaşmaya müsaade edilmeyecektir

HAS Parti Milletvekili Adayı Doç.Dr.Emre Bağce, emeğe saygı duyduklarını, taşeronlaşmaya müsaade etmeyeceklerini söyledi.HAS Parti Milletvekili Adayı...

BÜYÜT

HAS Parti Milletvekili Adayı Doç.Dr.Emre Bağce, emeğe saygı duyduklarını, taşeronlaşmaya müsaade etmeyeceklerini söyledi.

HAS Parti Milletvekili Adayı Doç. Dr. Emre Bağce önceki gün Derince’de bir dizi ziyarette bulundu. Bağce ve beraberindeki heyet önce Derince Kaymakamı Cengiz Cantürk’ü ziyaret ederek bir süre görüştü. Bağce, daha sonra Yavuz Sultan Mahellesi Muhtarı Hamiyet Kağıtlı’yı ziyaret etti. Cantürk ve Kağıtlı, Bağce’ye çalışmalarında başarılar diledi.

PARTİYE İLGİ ARTIYOR
Çalışmaların çok başarılı geçtiğini ve partilerine ilginin her geçen gün arttığını söyleyen Bağce, “İnsan emeğinin, göçmen işçilik, kayıt dışı istihdam, taşeron işçiliği, sendikasızlaştırma gibi birçok araçla yeniden metalaştırılıp değersizleştirildiğinin farkındadır. Biz emeği, en yüce insani değer olarak görüyoruz, o nedenle emeğin kazanımlarının korunması ve geliştirilmesini siyasetimizin temeline yerleştiriyoruz. İnsan emeğinin metalaştırılması olarak görülebilecek ve bir emek sömürüsü biçimi olarak kabul edilmesi gereken taşeronlaşmaya müsaade edilmeyecektir” dedi.

05 Mayıs 2011 Kocaeli- SiyasetYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR