İsmail Baran’da adaylığını açıkladı

YARPAŞ Genel Müdürü İsmail Baran Körfez Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Baran, yoğun katılımın olduğu törene gelen herkese teşekkür...

BÜYÜT


YARPAŞ Genel Müdürü İsmail Baran Körfez Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Baran, yoğun katılımın olduğu törene gelen herkese teşekkürlerini sundu
İsmail Baran Körfez Belediyesi Başkan Aday Adaylığı başvurusunu yaptı. Başvuru törenine AKP Körfez Aday Adayları Ali Çakır, Faruk Denli, Sinan Barış Kara, Engin Koyun’un yanı sıra İl Genel Meclis Üyesi Mehmet Allak, Körfez İl Genel Meclis Üyesi Turgut Caferoğlu, Eski HAS Parti İlçe Başkanı Mehmet Irak, İl Genel Meclis Üyesi Haydar Yıldırım, DP İlçe eski Başkanı Ufuk Mansuroğlu ve Karadenizliler Derneği Başkanı Hasan Yazıcı katıldı. Ailesinin de bir an olsun yalnız bırakmadığı İsmail Baran, katılan herkese teşekkürlerini sundu.
ÖNCE İNSAN VURGUSU
Konuşmasına AKP’nin insana verdiği değere vurgu yaparak başlayan İsmail Baran, “Her zaman anlayışını esas alan bir hareketin mensubuyuz. Önce İnsan diyen, tarihe, coğrafyaya dosttur. Gençliğe, uçan kuşa, temiz havaya dosttur. Komşuya dosttur, bütün insanlara dosttur” diye konuştu. AK Partililer olarak her zaman insanı merkeze aldıklarını ifade eden Baran, İnsanı merkeze almayanların her zaman istikrarlı bir şekilde milletin sillesini yediğini dile getirdi.
“ÇITAYI YÜKSELTMELİYİZ”
Konuşmasında kendisi hakkında bilgi veren İsmail Baran, 39 yıldır Körfez’de yaşadığını, 32 yıldır siyasetin içinde olduğunu belirtti. Körfez’de 16 yıl ticaretle uğraştığını dile getiren Baran, şu an da Körfez Belediyesi’nde ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nde Meclis Üyeliği görevini yürütmekte olduğunu ifade etti. Siyasetin bir çok kademelerinde bulunduğunu belirten Baran, halktan aldığı destekle hizmet çıtasını yükselteceğini söyledi.
“BÜYÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ”
“Dünya Lideri sayın Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Ak Parti Genel Merkezi teşkilatları, teşkilatlar da partimizi büyütmüştür, Teşkilatlarımız halkın istek ve eğilimlerini sürekli göz önünde bulundurduğu için büyümesi devam etmiş ve devam edecektir” dedi. AKP olarak seçimlerde Körfez ve diğer ilçeleri kazanma gibi bir endişeleri olmadığını dile getiren Baran, Körfez Belediyesi’ni yüzde 30-40 ile değil, yüzde 60 oranlarıyla almak için uğraştıklarını belirtti.
“BİR DÖNEMDEN FAZLA YAPMAYACAĞIM”
“Siyasete bir fark getirmek için ben değil biz anlayışıyla göreve talibiz” diyen Baran, başkan olduğu takdirde gençlerin önünü açmak için 2. defa başkan ve aday adayı olmayacağını söyledi. Tüm aday adayı arkadaşlarına başarılar dileyen Baran, konuşma sonunda başvuru belgesini İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın’a teslim etti.

27 Ekim 2013 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR