Ramazan alışveriş gelirleri engellilere bağışlanacak

İmaj Medya Organizasyon firmasının öncülüğünde ,Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin desteğilye gerçekleşecek olan Anadolu Yöresel...

İmaj Medya Organizasyon firmasının öncülüğünde ,Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin desteğilye gerçekleşecek olan Anadolu Yöresel Ramazan Alışveriş günleri etkinliğinde elde edilen gelirlerin bir kısmı engellilere bağışlanacak.

İmaj Medya Organizasyon’un öncülüğünde, Kocaeli Engelliler Yardımlaşm ve Dayanışma Derneği’nin desteğiyle düzenlenecek olan Anadolu Yöresel Ramazan Alışveriş Günleri 3-8 Haziran günleri arasında Perşembe Pazarı alanında gerçekleşecek.

 

3-8 HAZİRAN

Konuyla ilgili açıklama yapan İmaj Medya Organizasyon sahibi Cahit Akşar, “3-8 Haziran arasında yapacağımız Anadolu yöreselleri Ramazan Alışveriş Günleri etkinliğimizde, Hatay, Adana, Mersin, Adıyaman, Malatya  yörelerinden gelen ürünlerinden elde edilen gelirlerin bir kısmı Kocaeli Engelliler Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne bağışlanacaktır. Bu bakımdan bütün Kocaeli’leri 3-8 Haziran arası Perşembe Pazar alanına bekliyorum” ifadelerinde bulundu.

Ahmet HAZER

02 Haziran 2016 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR