Kurtlu un bulunan fırına 6800 lira ceza

Tarım İlçe Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa olarak Bekirpaşa bölgesinde gerçekleştirilen denetimd...

Tarım İlçe Müdürlüğü ve Büyükşehir Belediyesi Gıda Kontrol Şube Müdürlüğü ekipleriyle ortaklaşa olarak Bekirpaşa bölgesinde gerçekleştirilen denetimde ele geçirilen kullanma tarihi geçmiş kurtlu unlara el konulurken fırın sahibine de 6 bin 800 Lira para cezası kesildi.

 

TAVİZ YOK

Zabıta Müdürlüğü yetkilileri, İzmit Belediye Başkanı Dr. Nevzat Doğan’ın özellikle vatandaşların sağlığını direkt ilgilendiren konularda çok hassas olduğunu belirterek “Başta fırınlar olmak üzere kent genelindeki denetimlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Denetimler sırasında hijyen, temizlik, gramaj, çalışanların sağlık muayenelerinin olup olmadığı ve ürünlerin saklama koşullarına uygunluğuna bakıyoruz. Yaptığımız bir fırın denetiminde de kullanım tarihi geçmiş 500 kilo unla karşılaştık. İlk etapta fırın hakkında Tarım İlçe Müdürlüğü 6800 Lira para cezası kesildi” dediler.  Denetimlerin bundan sonra da aralıksız devam edeceği bildirildi.

16 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

01

paşalı - allah aşkına ne olursunuz bu fırının ismini yazsanız.Ben o mühitte oturuyorum.Kim bilir bu kurtlu ekmeklerden ne çok yedik.yazıklar olsun,verdiğimiz paralar haram olsun.İnsan sağlığı ile bu kadar oynanırmı.

Yanıtla . 0Beğen 16 Ekim 17:44
Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR