KO-MEK usta öğreticiler toplandı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK)yoğun geçen eğitim döneminin ardından değerlendirme toplantısı yaptı. Başarılı b...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meslek ve Sanat Eğitim Kursları (KO-MEK)yoğun geçen eğitim döneminin ardından değerlendirme toplantısı yaptı. Başarılı bir eğitim yılının geride bırakıldığı kaydedilen toplantıda gelecek dönemde eğitim kalitesi ve kursiyer sayısının daha da yukarı çekilmesi hedeflendi.

ALİ YEŞİLDAL BAŞKANLIK ETTİ
Leyla Atakan Kültür Merkezi Konservatuar salonunda gerçekleştirilen ve Kültür Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal’ın başkanlık ettiği toplantıya KO-MEK kurs merkezlerinde görevli tüm usta öğreticiler katıldı. Toplantıda ayrıca Büyükşehir Belediyesi Yaygın Eğitim Şube Müdürü Hikmet Yıldırım ve KO-MEK Genel Koordinatörü Ekrem Özkaya yer aldı.

GELECEK YIL İÇİN HEDEF BELİRLENDİ
Toplantının başında Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ali Yeşildal, usta öğreticilerin dönemde ilgili değerlendirme ve önerilerini dinledi. Başarılı bir eğitim dönemi geçirdiklerini anlatan Ali Yeşildal, “yeni dönemde, hem kursiyer sayımızı artırmak, hem de eğitim kalitemizi daha yükseğe çıkarmak için yoğun çalışmalar gerçekleştireceğiz’’ dedi. KO-MEK’in Türkiye’ye örnek bir eğitim projesi olduğunu kaydeden Ali Yeşildal, “KO-MEK usta öğreticisi ve yöneticisiyle birlikte her zaman olduğu gibi bundan sonra da eğitime katkı vermeyi sürdürecektir. KO-MEK’e gelen her kursiyer buradan önemli kazanımlarla geri dönebilmelidir. Bu nedenle hepimizin daha çok çalışarak KO-MEK’i bulunduğu noktadan ileriye taşıması gerekmektedir” şeklinde konuştu.

HEDEFE VARMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
Toplantıda görüşlerini açıklayan usta öğreticiler ise, KO-MEK’in eğitim kadrosunda yer almaktan duydukları memnuniyeti dile getirdi. Usta öğreticiler gelecek yılla ilgili belirlenen hedefleri yakalamak için tüm güçleriyle çalışmalarına devam edeceklerini ifade etti.

08 Temmuz 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Kocaeli için kar uyarısı! mask
Kocaeli için kar uyarısı!

iPhone X, Türk Telekom mağazalarında mask
iPhone X, Türk Telekom mağazalarında
Otel odasında ölü bulundu! mask
Otel odasında ölü bulundu!
2 polis tecavüzden tutuklandı! mask
2 polis tecavüzden tutuklandı!
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli mask
Salim Dervişoğlu’na 10 istekli
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti! mask
Tevfik Seno’da güvenlik zafiyeti!

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR