Sosyal Hizmetler personeli eğitim kampına katıldı

Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü eğitim çalışmalarına TÜBİTAK-TÜSSİDE Gebze Kampüsü’nde gerçekleştirdiği ‘Takım Ruhu ve Kurum Kültürü Çalışma Programı’...

BÜYÜT

Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü eğitim çalışmalarına TÜBİTAK-TÜSSİDE Gebze Kampüsü’nde gerçekleştirdiği ‘Takım Ruhu ve Kurum Kültürü Çalışma Programı’yla start verdi. Eğitim programına KBB Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Tahir Büyükakın ve Sağlık ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Dr. Osman Poyraz da katıldı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü, TÜBİTAK Kampüsü’nde eğitim programı gerçekleştirdi. Personele şimdiye kadar yapmış oldukları çalışmalardan dolayı teşekkür eden İbrahim Karaosmanoğlu, Sosyal Hizmetler Müdürlüğü’nün çok önemli bir misyonunun olduğunu ve çalışmaların çok hızlı bir şekilde sonuçlandırılarak hizmetin ulaştırılmasının önemli olduğunu vurguladı.

TAKIM RUHU FELSEFESİ
Annelere Süt Projesi, Gıda Yardımı ve Giyim Yardımı ile yılda yaklaşık 20 bin aileye hizmet veren Sosyal Hizmetler Müdürlüğü çalışanları TÜBİTAK Uzman Eğitmenleri Dr. İnanç Ayar ve Dr. Kemal Berkkan’dan eğitim aldı. Takım ruhu ve kurum kültürü eğitimin mesleki hayatta önemli olduğunu altını çizen Dr. İnanç Ayar, ‘’Bir Kurumun yapmış olduğu işte başarılı olabilmesi için çalışanlarının mutlaka takım ruhu felsefesi ile hareket etmesi gerekir’’ dedi.

BEYİN FIRTINASI
İki gün süren eğitim çalışmasının ilk bölümünde Sosyal Hizmetler çalışanları yaşadıkları sorunları ve çözüm önerilerini tartışarak ‘Beyin Fırtınası’ yaptılar. İkinci bölümünde ise değişik Stratejik Düşünme, Spontane Davranış Becerileri, Takım Ruhu anlayışı eğitimlerini değişik oyun çalışmaları ile gerçekleştirdiler.

13 Mart 2011 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?


Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu mask
Yeni pazar yerine ilk kazma vuruldu

Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu mask
Milyonlarca liralık ihalenin kazananı belli oldu
5 milyon emeklinin maaşı değişecek! mask
5 milyon emeklinin maaşı değişecek!
7.3 büyüklüğünde deprem! mask
7.3 büyüklüğünde deprem!
YHT, o kente de gidecek mask
YHT, o kente de gidecek
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor mask
71 yaşında gençlere taş çıkartıyor

BEĞEN 21 B
TAKİP ET 2 B

YÜKLENİYOR