Hyundai’den eğitime destek

        Hyundai Assan, İzmit’in Alikahya bölgesindeki Şehit Öğretmen Ergin Komut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne bağışta bulunarak öğrencilerin bi...

 

 

 

 

Hyundai Assan, İzmit’in Alikahya bölgesindeki Şehit Öğretmen Ergin Komut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’ne bağışta bulunarak öğrencilerin bilgi ve becerilerinin gelişimine ortak olacak. Okul Müdürü Selami Tuğlacı, Müdür Yardımcısı Kemal Günaydın ve öğrenciler, Yeni i10’ları Hyundai Assan Fabrika Müdürü B.J Jin’in elinden teslim aldıktan sonra hep beraber bir hatıra fotoğrafı çektirdiler.

 

TEKNİK EĞİTİM İÇİN

Törenin ardından araçları inceleyen öğrenciler daha sonra hep birlikte Hyundai Assan Fabrikası’nı ziyaret ederek otomobillerin üretim aşamalarına şahit oldular. Hyundai Assan bu bağışla birlikte, gelecek yıllarda sektöre tecrübeli, bilgili ve kalifiye personel yetiştirilmesi hususunda çalışmalarını sürdürürken aynı zamanda uygulamalı teknik eğitim derslerinde öğrencilerin çok daha verimli bir öğretim yılı geçirmeleri de sağlanmış oluyor.

 

İDARECİLER SEVİNDİ

Yapılan araç bağışı ile ilgili, Şehit Öğretmen Ergin Komut Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Müdür Yardımcısı Kemal Günaydın, eğitim ve öğretime katkılarından dolayı Hyundai Assan üst düzey yöneticilerine teşekkürlerini iletti.

05 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR