İş adamı Yasin Arapoğlu, TEMSA Bayiler Konseyi Başkanlığı’na seçildi

TEMSA Global’in Türkiye temsilciliğini yaptığı Mitsubishi otomobillerinin Kocaeli Bayii olan Yasin Arapoğlu, Antalya’da yapılan bayiler toplantısında...

BÜYÜT

TEMSA Global’in Türkiye temsilciliğini yaptığı Mitsubishi otomobillerinin Kocaeli Bayii olan Yasin Arapoğlu, Antalya’da yapılan bayiler toplantısında “Bayiler Konseyi” başkanlığına seçildi.

40 bayinin katılımı ile Antalya Marden Palas’ta gerçekleştirilen TEMSA Global Bayiler toplantısında oluşturulan “Bayiler Konseyi”nin başkanlığına, performansıyla dikkatleri üzerine çeken Mitsubishi Kocaeli Bayii Yasin Arapoğlu seçildi. Yasin Arapoğlu, bilindiği gibi ARP markası ile oto aksesuarları üreterek Kocaeli’den dünyanın 17 ülkesine ihracat yaparak büyük bir başarı yakalamış ve bu başarısı çeşitli kurumlarca ödüllendirilmişti. Aynı başarıyı 1 yıl önce bayiliğini üslendiği Mitsubishi bayiliğinde de gösteren Yasin Arapoğlu bu defa TEMSA Global tarafından ödüllendirilmiş oldu.

GENEL MÜDÜRDEN KUTLAMA
TEMSA Global Genel Müdürü Yusuf Soner, başarılı performansı ve “Bayiler Konseyi” başkanlığına seçilmesinden dolayı Yasin Arapoğlu’nu işyerinde ziyaret ederek kutladı. Genel Müdür Yusuf Soner “Yasin Arapoğlu, en yeni ve en genç bayimiz olmasına rağmen 1 yıl gibi kısa bir sürede yüksek bir performans yakaladı. Antalya’da düzenlediğimiz toplantıda bu başarısı diğer bayilerimiz tarafından da takdirle karşılanarak “Bayiler Konseyi Başkanlığı” ile taçlandırıldı. Biz de genel müdürlük olarak kendisini kutluyor başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

11 Mayıs 2011 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR