“Kocaeli eğitimde söz sahibi olacak”

        Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcil...

BÜYÜT

 

 

 

 

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik ve çeşitli sivil toplum kuruluşu temsilcilerini makamında ağırladı. Sivil Toplum Kuruluşlarının gelişimine önem verdiklerini vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, eğitime büyük yatırımlar yaptıklarını söyledi.

 

KENTİMİZİ BİRLİKTE GELİŞTİRELİM

Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik’i ayrı ayrı ağırlayan Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, kentin gelişimine her türlü katkıyı yapmaya hazır olduklarını söyledi. Çelik’in yanı sıra Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Murat Özdağ ve yönetimi, Ülkü Ocakları İl Başkanı İbrahim Özcan ve yönetimi ile Aktif Fikir Platformu Başkanı Harun Aslan ve yönetimini ağırlayan Başkan Karaosmanoğlu, kenti hep birlikte yönetmek istediklerini söyledi.

 

KOCAELİ EĞİTİMDE SÖZ SAHİBİ OLACAK

Kocaeli’nin sanayi ve ticaret kenti olduğu kadar, turizm, kültür, medeniyetle de özdeş olduğunu vurgulayan Başkan Karaosmanoğlu, “Eğitimde de söz sahibi olacak bir Kocaeli arzusundayız. Bunun için de çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlköğretim 6. sınıfta 135 bin öğrencimize tablet bilgisayar dağıttık. Üniversiteye yerleştirme sınavında dereceye giren öğrencilerimize sıfır kilometre otomobil hediye ediyoruz. Hepsi kentimizin, gençlerimizin daha başarılı bireyler olarak yetişmesi için” dedi.

11 Mayıs 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR