Körfez’de Keleşoğlu’na büyük destek

Körfez ilçede ikamet eden AKP’nin milletvekili aday adaylarından Halil İbrahim Keleşoğlu, ilçedeki STK temsilcileri ile bir araya geldi. Tütünçiftlik...

BÜYÜT

Körfez ilçede ikamet eden AKP’nin milletvekili aday adaylarından Halil İbrahim Keleşoğlu, ilçedeki STK temsilcileri ile bir araya geldi. Tütünçiftlik sahilindeki kahvaltılı buluşmaya STK’ların ilgisi yoğun oldu.

 

BÜYÜK İLGİ VARDI

Körfez Belediyesi Tütünçiftlik Sosyal Tesisleri’ndeki programa; belediye başkanı İsmail Baran, başkan yardımcısı İsa Taş, AKP Körfez İlçe Başkan Vekili Şaban Aydın, Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar, İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Okutan, Körfez Birleşik Esnaf Odası Başkanı Yahya Öztürk, Körfez Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Karadeniz, SS 10 No’lu Kooperatif Başkanı Bünyamin Koç, Körfez Karadenizliler Başkanı Hasan Karadeniz, Körfez Trabzonlular Derneği Başkanı Nurettin Okutan, İlim Yayma Cemiyeti Körfez Şube Başkanı Muhammet Saraç, KİHMED Körfez Şube Başkanı Mustafa Şerbetçi, Derince Trabzonlular Derneği Başkanı Zafer Demir, sendika şube başkanları, meclis üyeleri ve muhtarlar katıldı.

 

“BEN LİSTEYE GİRERİM”

Bugüne kadar yaptıkları görevlerde önemli hizmetler ürettiklerini dile getiren Halil İbrahim Keleşoğlu, “Dostlarım bu hizmetleri siyasette de sürdürmem gerektiğini ve mutlaka milletvekili aday adayı olmamı istediler. Bu kararla yola çıktık. Hiç bir şahsi beklentim yok. Sadece ülkeme ve ilimize hizmet etmek istiyorum. 15 yıl Kocaeli’de sendikacılık yaptım. Bu süre içinde büyük mücadele içinde bulundum. AK Parti'nin kapatılması sürecinde iddianamelere karşı durdum. Başörtü özgürlüğü meselesinde büyük mücadeleler içinde bulundum. Sıralamaya gireceğime yürekten inanıyorum. Ben görev adamıyım” dedi.

 

“DESTEK SIRASI BİZDE”

Toplantıda söz alan Diyanet-Sen Genel Başkanı Mehmet Bayraktutar da, “Keleşoğlu’na Memur-Sen ve Kocaeli halkı olarak borçluyuz” dedi ve el yapımı bir tabloyu kendisine hediye etti. Belediye başkanı İsmail Baran da Keleşoğlu’na başarılar dileyerek, “Belediye başkan adaylığımda ilk tanıştığım ve destek istediğim kişilerden birisidir. Bizlerden desteğini esirgememişti, şimdi sıra bizde” dedi.

16 Mart 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR