Tarhan: Kocaeli son 13 yılda sahipsiz kaldı

Ziyaretlerde Eşme’de meydana gelen sel felaketi, Kocaeli’nin sorunları ile gündeme ilişkin konular değerlendirildi. Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Zi...

BÜYÜT

Ziyaretlerde Eşme’de meydana gelen sel felaketi, Kocaeli’nin sorunları ile gündeme ilişkin konular değerlendirildi.

Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz ile yönetim kurulu üyeleri Murat Altun ve Yusuf Koçak ile bir araya gelen milletvekilleri, Kocaeli’nin marka kent olması için atılması gereken adımlara dikkat çekti.

CHP’li Tahsin Tarhan, Kocaeli’de tüm kesimlerin birlikte el ele verip, gelecek nesillere alt yapısı sağlam, sosyal açıdan gelişmiş, sanayisi ile örnek oluşturan güzel bir kent bırakmak için çalışması gerektiğini söyledi.

Türk ekonomisine büyük katkısı olan kentin son 13 yılda hizmetlerden hak ettiği payı alamadığını vurgulayan Tahsin Tarhan, “Kocaeli sahipsiz bırakıldı” dedi.

CHP’li Tarhan, son dönemde sivil toplum örgütlerinin de siyasallaştığına işaret etti.

Tarhan, “Bu kentin sahipleri biziz, sivil toplum örgütleri, ticaret odası, esnaf odaları, milletvekilleri hep birlikte çalışmalıyız” ifadesini kullandı.  

CHP’li Tarhan, “İktidar olsak da, olmasak da bu kent için çalışmak istiyoruz. Ümmetçi bir toplum olmaktan çıkıp çağdaş bir toplumun gerekliliğini yerine getirerek bu kenti ileriye taşımak için harekete geçmeli, projeler üretmeliyiz” diye konuştu.

Ticaret Odası Başkan Yardımcısı Zihni Yılmaz da, Tahsin Tarhan’ın birlik ve beraberlik mesajlarının önemine değinerek, “İktidar veya muhalefet fark etmeden birlik içinde kentimizin geleceği için çalışmalıyız” dedi.  

Tahsin Tarhan, Giresun İşadamları ve Bürokratlar  Derneği’nin, Beylikbağı Mahallesi’nde düzenlediği iftara da katıldı. 

07 Temmuz 2015 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR