DSİ Şube Müdürü Yıldız’dan, Başkan Toltar’a ziyaret

Ziyarette DSİ 15. Şube Müdürü Kürşat Yıldız, Başkan Toltar’a görevinin hayırlı olması temennilerinde bulunurken. İlçedeki Dil Deresi ıslah çalışmalar...

BÜYÜT

Ziyarette DSİ 15. Şube Müdürü Kürşat Yıldız, Başkan Toltar’a görevinin hayırlı olması temennilerinde bulunurken. İlçedeki Dil Deresi ıslah çalışmalar ile ilgili olarak görüş alışverişinde de bulundular.

 

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

İlçenin atık sularını arıtmak için 40 bin m3/gün kapasiteli ileri biyolojik atık su arıtma tesisinin inşaatının devam ettiği, projenin iki yılda tamamlanacağı ve Dilovası Atıksu Arıtma Tesisinin, 45 milyon TL’ye mal olacağı bilgilerini veren DSİ 15. Şube Müdürü Kürşat Yıldız, “Görevinizde ve çalışmalarınızda başarılar diliyorum” dedi.

 

Dilovası Belediye Başkanı Ali Toltar, “DSİ 15. Şube Müdürü Kürşat Yıldız ve DSİ 15. Şube Müdür Yardımcısı Serdar Yavuz Erdem ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

30 Ekim 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR