Op. Dr. Müslüm Çağlayan, Cihan Hastanesi’nde göreve başladı

Özel Cihan Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde hekim kadrosu genişliyor. Uzun yıllar Kocaeli halkına devlet hastanesinde hizmet veren Orto...

BÜYÜT

Özel Cihan Hastanesi, Ortopedi ve Travmatoloji Bölümü’nde hekim kadrosu genişliyor. Uzun yıllar Kocaeli halkına devlet hastanesinde hizmet veren Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Op. Dr. Müslüm Çağlayan hasta kabulune başladı. Op. Dr. Ali Hürmeydan ve Op. Dr. Muammer Kocatürk’ten sonra Op. Dr. Müslüm Çağlayan’ın da başlamasıyla Cihan Hastanesi’ndeki Ortopedi Uzmanı sayısı 3’e ulaştı.


Op. Dr. Müslüm Çağlayan kimdir?

Ankara’da 1969 yılında dünyaya gelen Op. Dr. Çağlayan, ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamladı. Sonrasında yine aynı ilde bulunan Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 1992 yılında mezun olarak Ankara Trafik Hastanesi’nde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanlığı için asistanlığa başladı. 1997 yılında Uzmanlığını aldı. 1998 – 1999 yıllarında Kocaeli Gölcük Asker Hastanesi’nde görev yaptıktan sonra 1999 yılında Kocaeli Devlet Hastanesi’nde 16 yıl görev yaptı. Özellikle Artroplasti, diz ve kalça protezi, spor cerrahisi, diz, menisküs ve kırıkların hasarları, ve travma konusunda yılda 800 civarı operasyon yapma fırsatı buldu.

29 Eylül 2015 Kocaeli- EkonomiYÜKLENİYOR