Pirelli tedarikçilerini ödüllendirdi

Pirelli, başarısının temelinde ve küresel stratejisinde en önemli iş ortağı olduğuna inandığı tedarikçi şirketlerini ödüllendirdi. Bu yıl üçüncüsü ger...

BÜYÜT

Pirelli, başarısının temelinde ve küresel stratejisinde en önemli iş ortağı olduğuna inandığı tedarikçi şirketlerini ödüllendirdi. Bu yıl üçüncüsü gerçekleştirilen Pirelli Tedarikçi Ödülleri, Milano’da sahiplerini buldu. Çoğunluğu hammadde üreticilerinden oluşan ödüllü tedarikçiler arasında, Seyahat ve Etkinlik Yönetimi, Yazılım, Doğal Kauçuk, Ekipman ve Lojistik şirketleri de yer aldı.

 

“YAZILIM ŞİRKETLERİ DE ÖDÜLLENDİRİLDİ”

Pirelli’nin tedarikçilerinin farklı ülkelerden olmasının şirketin gerçekten küresel ticaret yaptığının bir kanıtı olduğunu söyleyen Pirelli Satınalma Direktörü Luigi Staccoli, “Ödülleri kazananlar dünyanın dört bir yanından olsa da uluslararası pazarlarda ürünleri ve hizmetleri sayesinde kalite ve yenilikleri sunma yetenekleri ortak. Temel malzemelerin tedarikçilerinin yanı sıra aynı zamanda lojistik ve yazılım şirketlerini de ödüllendirdik” dedi.

 

“SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÖDÜLÜ”

Bu durumun Pirelli’nin başarısına katkı sağladığını ikna edici bir biçimde gösterdiğini de ekleyen Staccoli, “2015’te düzenlenen törende, tüm değerler zincirinin nasıl sorumlu bir şekilde yönetileceğini gösteren Kirana Megatara’ya özel bir sürdürülebilirlik ödülü verdik” diye konuştu. Pirelli, ödüle layık görülen şirketleri, geliştirilmelerine yardımcı oldukları yeni Pirelli lastiklerini denemek üzere, İtalya’nın Vizzola kentindeki test pistine davet etti.

 

HER YIL 12 BİN TEDARİKÇİ DENETLENİYOR

Genel Merkez Milano’da 40 olmak üzere dünya genelinde 177 satın alma uzmanı bulunan Pirelli, her yıl yaklaşık olarak 12 bin tedarikçi şirketi güvenlik, yenilik yapma kabiliyeti, materyal kalitesi, sürdürülebilirlik ve tedarik zincirlerinin yeterliliği gibi faktörlere göre değerlendiriyor. 

29 Nisan 2015 Kocaeli- Ekonomi


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR