Seymen Koleji 2014-2015 eğitim öğretim yılına hızlı başladı

2014-2015 eğitim –öğretim yılının hazırlıklarına da büyük bir enerjiyle başlayan Seymen Koleji’nde öğretmenlere yönelik seminer programı hızla başlad...

BÜYÜT

2014-2015 eğitim –öğretim yılının hazırlıklarına da büyük bir enerjiyle başlayan Seymen Koleji’nde öğretmenlere yönelik seminer programı hızla başladı.

İzmit ve Darıca yerleşkesi öğretmenlerine yönelik başlayan seminer programı 12 Eylül’e kadar tam gün, nitelikli çalışmalarla devam edecek. Rehberlik servisinin öncelikli olarak yer verdiği ısınma etkinlikleriyle seminer dönemine başlayan öğretmenler, yeni eğitim-öğretim yılına adapte olmanın heyecanını yaşadılar. İlk olarak yeni gelen öğretmenlere iletişim semineri ve film gösterimi ile öğretmen yaklaşımları ele alındı. Rehberlik servisi vaka çalışmaları ve bilgisayar eğitiminin de verildiği seminer çalışmaları eğitmen ve yazar Fırat Ataklı tarafından “Düşünme Becerileri” konulu seminerle devam etti. Seminerler farklı konularla yine Fırat Ataklı eşliğinde sürecek.

Okul idarecileri 2013 Kocaeli birincisi olan Özel Seymen Eğitim Kurumları 2014 TEOG sonuçlarına göre öğrencilerimizin yarısının Türkiye’de yüzde birlik dilimde olmasının ve üniversite yerleştirmede yüzde doksan yedilik bir başarının verdiği mutluluk ve gururla hedeflerimizi daha da yukarıya taşımanın heyecanını yaşıyoruz” dedi.

31 Ağustos 2014 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR