Basgitar Bölümü’nden muhteşem yılsonu konseri

Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk, Türk Sanat ve Batı Müziği Branşları yılsonu gösterilerini tamamladı. Son gösteriyi Basgitar Bölüm...

BÜYÜT

Kocaeli Büyükşehir Belediye Konservatuarı Türk Halk, Türk Sanat ve Batı Müziği Branşları yılsonu gösterilerini tamamladı. Son gösteriyi Basgitar Bölümü öğrencileri düzenledi. Öğrenciler, Sencer Özbay eğitmenliğindeki gösteride başarılarıyla göz doldurdu. Bölümden ayrıca bu yıl Şahin Altundal, Ahmet Yasin Alemdar ile davul bölümü öğrencisi Kaan Bahadır dört senelik eğitimlerini tamamlayarak mezun olmaya hak kazandı.

MEZUNİYET KONSERİ
Leyla Atakan Salonu’nda gerçekleştirilen Basgitar Bölümü yılsonu konserine bölüm öğrencileri ve veliler katıldı. Yılsonu gösterisinde ayrıca mezun olan öğrenciler Şahin Altundal ve Ahmet Yasin Alemdar bir konser verdi. Mezuniyet konserinde Basgitar bölümü öğrencilerine Ümit Öncal eğitmenliğindeki davul bölümü öğrencisi Kaan Bahadır eşlik etti.

EŞLİK ETTİLER
Bas Gitar Bölümü öğrencilerinin yılsonu konserine elektrogitar ve davul bölümü öğrencileri de katıldı. Elektrogitar Bölümü öğrencisi Gizem Kızmaz, davul bölümü öğrencisi Kaan Bahadır ve Umut Karabulut, konsere renk kattı.

GURUR VEREN TABLO
Konserin sonunda bölümünden mezun olan Şahin Altundal dört yıl kendisine emek veren Elektrogitar ve Basgitar Bölümü eğitmeni Sencer Özbay ile muhteşem bir performans sergiledi. Gurur veren tablo velilerin alkışlarıyla karşılandı.

20 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR