TDED Kocaeli’de Divan Edebiyatı Okumaları başlıyor

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Kocaeli Şubesi, yeni bir etkinlikle daha edebiyatseverlerin karşısına çıkıyor. Mesnevi Okumaları, Divan-ı Hikm...

BÜYÜT

Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği (TDED) Kocaeli Şubesi, yeni bir etkinlikle daha edebiyatseverlerin karşısına çıkıyor. Mesnevi Okumaları, Divan-ı Hikmet Okumaları ve Medeniyet Okumaları gibi faaliyetlerle kent kültür ve medeniyet hayatına katkı sunan TDED Kocaeli Şubesi, 13 Nisan Pazartesi gününden itibaren de Divan Edebiyatı Okumaları adıyla yeni bir etkinlik başlatıyor. Etkinlik Seka Kültür Alanı’nda yer alan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Sanat Edebiyat ve Kültür Akademisi’nde yapılacak.

 

HER PAZARTESİ 18.00-21.00 ARASI

Baki, Nedim, Fuzuli, Şeyh Galip gibi geçmişimizin ve tarihimizin en önemli isimlerinin eserlerinin okunacağı Divan Edebiyatı Okumaları kent edebi hayatına da yeni bir soluk getirecek. Önümüzdeki hafta pazartesi başlayacak olan Divan Edebiyatı Okumaları, her pazartesi 18.00-21.00 saatleri arasında yapılacak.

 

BAŞVURULAR WWW.TDEDKOCAELİ.ORG.TR ADRESİNDEN

Divan Edebiyatı Okumaları’na başvuruda bulunmak isteyenler TDED Kocaeli Şubesi’nin http://tdedkocaeli.org.tr/kurs-basvurusu/divan-edebiyati-okumalari/ adresine girerek kayıt yaptırabilir.

10 Nisan 2015 Kocaeli- Kültür-Sanat


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR