Baran’ın tebrik trafiği

        Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 30 Mart seçimlerinin ardından gelen tebrik ziyaretlerini kabulüne devam ediyor. Baran, önceki gün de ziy...

BÜYÜT

 

 

 

 

Körfez Belediye Başkanı İsmail Baran, 30 Mart seçimlerinin ardından gelen tebrik ziyaretlerini kabulüne devam ediyor. Baran, önceki gün de ziyaretçilerini makamında ağırladı. Yeni başkana ilk ziyaret AKP’nin Esentepe Mahallesi teşkilatından yapıldı. Mahalle temsilcisi Şaban Akyıldız ve yönetimi, ziyarette Baran’ı seçim başarısından dolayı kutladı.

 

SENDİKA ZİYARETİ

Baran’ın daha sonraki konukları ise Körfez Belediyesi’nde örgütlü olan Belediye-İş Sendikası Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar yönetimi oldu. Ayrıca DP World CEO’su Nichola Silveira, Ekrem Şenbabaoğlu ve Sadık Çayır da Baran ile makamında bir araya gelerek kendisine görevinde başarılar dilediler.

 

BASINDAN ZİYARET

Ziyaretine gelen tüm konuklarıyla yakından ilgilenen ve sohbet eden Baran’ı, ilçe basınından Kocaeli Meydan Gazetesi ailesi de ziyaret etti. Gazetenin sahibi Burhan Yarar ve yazı işleri müdürü Ahmet Yarar, Başkan Baran’ın seçilmesinden duydukları memnuniyeti ifade ederek, kendisine seçim dönemine ait gazeteyi hediye ettiler.

 

10 Nisan 2014 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR