SİVİL ANAYASA PLATFORMU ÜYELERİ BİRARAYA TOPLANDI

Kocaeli Sivil Anayasa Platformu Genel Sekreteri Bahri Odabaş geçtiğimiz gün yürüyüş yolunda basın açıklamasında bulundu.Bahri Odabaş” Kocaeli Sivil An...

BÜYÜT

Kocaeli Sivil Anayasa Platformu Genel Sekreteri Bahri Odabaş geçtiğimiz gün yürüyüş yolunda basın açıklamasında bulundu.
Bahri Odabaş” Kocaeli Sivil Anayasa Platformu yaklaşık 2 buçuk yıldan beri her ay toplanmaktadır. Türkiye’nin yeni ve sivil bir anayasa’ya kavuşması için görüşlerini ortaya koymaya halkımızın ve siyasetçilerimizin duyarlı olmalarına katkı sunmaya devam etmektedir” dedi.
Bahri Odabaş” Sivil toplum kuruluşları olarak birilerinin gündemine takılan gündemin arkasında koşan değil gündem oluşturan ve oluşan gündemi özgürce ve cesaretle tarafsız bir şekilde takip eden ve sonuçlandıran bir güç olmaya devam edeceğiz” dedi.

02 Haziran 2012 Kocaeli- GündemYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR