Baharda Wellborn Luxury Hotel’de yoga ile yenilenin!

Türkiye’nin dört bir yöresinden ve çeşitli ülkelerden gelen katılımcılar, eğlence, rahatlama, keyif, sağlık ve sporu Yoga Academy festivallerinde bir...

BÜYÜT

Türkiye’nin dört bir yöresinden ve çeşitli ülkelerden gelen katılımcılar, eğlence, rahatlama, keyif, sağlık ve sporu Yoga Academy festivallerinde bir arada yaşıyor.

 

Kocaeli’de sosyal hayata sağlamış olduğu katkı ile birlikte iş ve tatil amaçlı seyahat eden  konuklarının farklı  ihtiyaçlarına hitap eden Wellborn Luxury Hotel, özellikleri, kaliteli dizaynı ve sunduğu hizmet ayrıcalıkları ile fark yaratmakta. Kişiye özel hizmet anlayışını prensip edinen otelde misafir memnuniyeti her zaman ilk planda geliyor. Konaklamanın yanı sıra sunduğu birçok hizmet ve ev sahipliği yaptığı sayısız organizasyonlarına bir yenisini daha ekleyen Wellborn Luxury Hotel, Türkiye’de ve Dünya’da ilk ve tek olan gelenekselleşmiş Yoga Academy Uluslararası Yoga Festivaline 21-22 Mart tarihlerinde ev sahipliği yapıyor.

 

EĞLENCE VE RAHATLAMA

Dünya’da yaklaşık 100 noktada merkezi bulunan Yoga Academy’nin her ay düzenlediği yoga festivalinde her ay Türkiye’nin dört bir yöresinden ve çeşitli ülkelerden gelen katılımcılar, eğlence, rahatlama, keyif, sağlık ve sporu Yoga Academy festivallerinde bir arada yaşıyor.  Stres, sıkıntı ve rahatsızlıklarından arınıyor.  Yenilenmenin, sağlıklı, huzurlu ve dengeli olmanın keyfini yaşarken, kendi bütünlük ve içsel uyumlarını yakalıyor.

 

BAHAR DEMEK YENİLENMEK DEMEK

Bu ayki festivalde Yoga severler bahara merhaba derken, doğanın uyanışı gibi tüm 4 farklı Çakra (enerji merkezi) düzeyinde yenilecekler. Çalışmalar Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı, Büyük Yoga Üstadı Akif Manaf önderliğinde gerçekleşecek. Yoga Academy antrenörleri ile Nefes, Biyoenerji ve Gevşeme teknikleri çalışmaları yapılacak. Doğru nefes almayı, negatiflerden arınma ve gevşeme öğrenilecek.

 

Festivalin tadına doyulmaz söyleşisi “Tüm Sorulara Cevaplar”, Yoga alanında 45 yılı aşkın derin tecrübesi, eserleri, üst düzey uzmanlığı ile Akif Manaf ile gerçekleşecek.

 

Kitaplara konu olan bu söyleşinin özelliği, katılımcıların zekalarını çalıştırması, varoluşa, sağlıklı yaşama, yogaya dair merak ettiğimiz tüm sorularda herkese kendi cevabını buldurup kendimizi keşfetme yolunda önemli bir adım daha atılacak.

Dileyen herkesin katılabileceği bu festivalle sizde bahara yenilenerek merhaba diyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve rezervasyon için www.yogaacademy.com.tr, info@yogaacademy.com.tr sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

13 Mart 2015 Kocaeli- EkonomiYorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR