Gebze CHP’li meclis üyesi Musa Haydaroğlu polis teşkilatının 167. kuruluş yıldönümünü kutluyorum

Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Musa Haydaroğlu Türk Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.Musa Hayda...

BÜYÜT

Gebze Belediyesi’nin CHP’li meclis üyesi Musa Haydaroğlu Türk Polis Teşkilatının 167. kuruluş yıldönümü nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.
Musa Haydaroğlu açıklamasında şunları ifade etti, “Halkın huzur ve güvenliği adına 24 saat görev yapan polis teşkilatımızın 167. kuruluş yıldönümünü kutluyorum.
Bölgemiz de huzur ve güvenliğin daha iyi sağlanması adına kurum ve kuruluşların yanı sıra vatandaşlarında polisle yakın bir diyalog içinde onlara yardımcı olması gerekiyor. O zaman suç ve suçluların barınması ve suç işlemesi daha da zorlaşır. Polis-vatandaş işbirliği suçun ve suçlunun önüne geçer.
Emniyet Teşkilatımızın suç ve suçluya yönelik olarak gösterdiği başarılı çalışmalar hepimizi mutlu etmektedir. Bu sayede Gebze gerçekten güvenli ve huzurlu bir kent haline gelmektedir. Bundan dolayı gece, gündüz demeden görevinin başında olan polis teşkilatımıza başarılar diliyor, 167. kuruluş yıldönümünü kutluyorum.”

10 Nisan 2012 Kocaeli- Gündem


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR