“Herkesin alabileceği konut yapacağız”

  Her geçen gün çalışmalarına hız veren CHP’nin İzmit adayı Sefa Sirmen, önceki akşam Tavşantepe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerinde, konut...

BÜYÜT

 

Her geçen gün çalışmalarına hız veren CHP’nin İzmit adayı Sefa Sirmen, önceki akşam Tavşantepe Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ziyaretlerinde, konut projelerine dair önemli açıklamalarda bulundu.

 

 

düzenleyerek, evlere konuk olmaya devam etti. Dört ayrı eve konuk olan Sirmen’in ev toplantılarına katılımların her geçen gün artarak devam etmesinden de bir hayli memnun olduğu gözlendi. Pek çok önemli açıklamasını ev ziyaretleri sırasında gerçekleştiren Sirmen, “Çok önemsiyorum” dediği iki projesini daha Tavşantepe’de açıkladı.

 

BELEDİYE DEDİĞİN...

 

CHP İzmit Belediye Başkan adayı Sefa Sirmen, önceki akşam Tanşantepe Mahallesi’nde ev ziyaretinde, geçmişte Yuvam Konutları projesinde olduğu gibi herkesin alabileceği ucuz konut yapıp yapmayacağını sorması üzerine “Geçmişte olduğu gibi bu şehirde yaşayan insanları ucuza konut sahibi yapmak gerekiyor. Belediye dediğin, kâr amaçlı konut yapmamalı. Yaptığı konutları satmak için milyonlarca lira reklam harcamasına ihtiyaç duymamalı. Milli serveti bu şekilde boşa harcamak doğru değil” dedi.

 

 

'UCUZA KONUT YAPACAĞIZ'

 

Sözlerine devam eden Sirmen; “Biz geçmişte vatandaşımızın maaşından arttırdığı küçücük birikimleriyle konut sahibi olabilmesi sağladık. Bu aynı şekilde devam edecek ve bu şehirde yaşayan her vatandaşımız ucuza konut sahibi olabilecek. Sosyal alanlarıyla, spor sahalarıyla, çarşılarıyla, vatandaşımızın yaşadığı yerde tüm ihtiyaçlarını giderebileceği yaşam alanları hazırlıyoruz. Konut yapmak kolay ama mühim olan her şeyiyle tam, yaşanabilir ve ucuz konutlar yapmaktır. Biz bu ihtiyaca cevap vereceğiz” dedi.

31 Ocak 2014 Kocaeli- Siyaset


kutuyu işaretleyip tamama basın

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR