Toplum Gönüllüleri ilimize maya çaldı

Toplum Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Topluluğu’nun 14–28 Temmuz tarihleri arasında 18 şehirden gelen katılımcılarla gerçekleştirdikleri “Maya Çal” yaz pro...

BÜYÜT

Toplum Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Topluluğu’nun 14–28 Temmuz tarihleri arasında 18 şehirden gelen katılımcılarla gerçekleştirdikleri “Maya Çal” yaz projesi törenle son buldu.

İlimizde 2006’dan beri faaliyet gösterip toplam 200 üyesi bulunan Toplum Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Topluluğu’nun İzmit Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen kapanış törenine, İzmit Belediye Başkanı Nevzat Doğan da katıldı. Toplantıyı Toplum Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Sorumlusu, KOÜ İşletmeme Bölümü 2. Sınıf öğrencisi Eda Ademoğulları, Proje Sorumlusu Siyaset ve Kamu Yönetimi 4. Sınıf öğrencisi Belkıs Kaya ve Saha Sorumlusu Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Eri Seçkin Yanık yönetti.

18 İLDEN GELDİLER
Toplum Gönüllüleri Vakfı Kocaeli Topluluğu tarafından düzenlenen Maya Çal, yaz projesi için Mardin, İzmir, Adıyaman, Uşak, Kilis, Gaziantep, Edirne, Sakarya, Bursa, Zonguldak, İstanbul, Balıkesir, Tokat, Ankara ile Denizli ve Antalya olmak üzere 18 ilden gönüllü geldi. Öğrencileri dinleyen Doğan “Çocuklarımız için mahallelere cep sinemaları yaptık, 11 okul bahçesine çocuk havuzları yaptık. Belediye olarak, çocuk haklarını savunmak için çocuk hakları masası kurduk, bisiklet binmeleri için bisiklet pisti yaptık ve okullarda tiyatro gösterileri düzenliyoruz. Elbette daha da fazlasını yapma gayretindeyiz ” dedi.

28 Temmuz 2011 Kocaeli- Gündem


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Kocaeli Gazetesi Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Kocaeli Gazetesi hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz

Anket Kocaelispor'un yeterince desteklendiğini düşünüyor musunuz?

YÜKLENİYOR